Windows

Windows Lisansının Geçerlilik Süresi

Windows Lisansının Geçerlilik Süresi

Windows Lisansının Geçerlilik Süresi

Windows lisanslarının kullanım süresi, lisansın satın alınışından itibaren belirli bir süre için geçerli olmaktadır. Bu süre, kullanıcının lisansının ne zaman yenileneceğine karar vermesi için bir takvim ölçüsü olarak kullanılır. Bu makalede, Windows lisanslarının geçerlilik süresi hakkında daha fazla bilgi verilecektir.

Windows Lisanslarının Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Windows lisanslarının geçerlilik süresi, satın alındıktan sonra lisansın geçerli olacağı süreyi belirler. Genellikle Windows lisanslarının geçerlilik süresi, satın alındıktan sonra üç yıl sürer. Windows lisanslarının geçerlilik süresi, satın alındıktan sonra üç yıl sürer. Ancak bu sürenin herhangi bir zamanda uzatılması mümkündür. Kullanıcı tercihine göre lisans da yenilenmektedir.

Windows Lisanslarının Geçerlilik Süresi Nasıl Uzatılır?

Windows lisanslarının geçerlilik süresini uzatmak için, lisansın satın alındığı yerden yeni bir lisans satın alınmalıdır. Bu lisans, kullanıcının mevcut lisansının geçerlilik süresini uzatmak için kullanılmaktadır. Yeni lisans, kullanıcının mevcut lisansının geçerlilik süresini uzatmak için de kullanılmaktadır.

Windows Lisanslarının Geçerlilik Süresi Nasıl Yenilenir?

Windows lisanslarının geçerlilik süresini yenilemek için, lisansın satın alındığı yerden yeni bir lisans satın alınmalıdır. Yeni lisans, kullanıcının hali hazırda var olan lisansının geçerlilik süresini yenilemek için kullanılmaktadır. Windows 10 Pro lisans yenileme veya Windows 11 Pro lisans satın al sayfalarımız üzerinden lisansınızı yenileyebilirsiniz.

Geçerli Windows lisanslarının geçerlilik süresi, satın alındıktan sonra üç yıl sürer. Windows lisanslarının geçerlilik süresini uzatmak veya yenilemek için, lisansın satın alındığı yerden yeni bir lisans satın alınmalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir