Gösterilen sonuç sayısı: 8

Avantajlı Paketler

Windows ve Microsoft lisanslarına birlikte mi ihtiyacınız var? Tam yerine geldiniz. Avantajlı paketler sayesinde birlikte alımlarda uygun fiyatlarla lisanslara sahip olabilirsiniz.

Windows Lisans

Windows lisans fiyatlarını sürüme göre karşılaştırarak sürüme göre en uygun fiyat avantajını yakalayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız paketlerin her birinde işletim sistemi lisansı bulunmaktadır. Size uygun paketi tercih ederek lisanslı ürün kullanmanın tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Windows 11 Home Lisans

Windows 11 Home Lisans ürününü satın aldıktan sonra faturanız ile birlikte 10 dakika içerisinde mail adresinize teslimi sağlanmaktadır. Ürünü astın aldıktan sonra öncelikle tarafınıza bir onay mesajı gönderilecektir. Siparişiniz alındı mailinden sonra lisans kodunuz mail adresinize gönderilecektir. Size gönderilen maillerde hem kurulum linki hem de lisans bilgileri yer almaktadır. Ürün faturası da aynı mail adresine iletilmektedir. İstekte bulunmanız durumunda fiziki olarak faturanız adresinize kargolanmaktadır. Bu durumda kargo ücreti alıcıya ait olmaktadır.

Office Lisans

Office Lisans fiyatlarını sürüme ve fiyata göre özelliklerini karşılaştırarak sayfamızdan inceleyebilirsiniz. En favori Ofis Yazılımları ürünlerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz.