Gösterilen sonuç sayısı: 3

Hediye Kartları

Hediye kartları, kullanıcıların herhangi bir internet sitesi üzerinden alışveriş yapabilmesi için önden ödeme yapılan ve karşılığında hesaplara yüklenebilen bir dijital kod sistemidir. Kullanım için internet gereklidir. İlgili kartlarda ve kodlarda para iadesi yapılmaz, ikinci bir defa yüklenemez. Aynı zamanda paraya çevrilemez ve son kullanıcı tarafından satışa sunulamaz.

Hediye Kartı Bakiyeleri

Hediye kartları içerisinde kullanılmayan bakiyeler de dahil olarak tüm bakiyenin kullanım süresi 10 yıldır. On yılı aşan hediye kartlarından bakiyeler silinmektedir. Tüm kartlar ve bakiyeler, kategorisine göre satın alınan platformlarda kullanılabilir. Hediye kartlarının mülkiyeti ve zarar riski satın alan kişiye geçer. Hediye kartlarının teslim edildikten sonra kaybolması ya da çalınmasından sitemiz sorumlu değildir. Hile veya başka bir yasa dışı yolla elde edilen hediye kartı satın alımı sonrasında müşteri hesabı tamamen kapatılır. Aynı zamanda alternatif ödeme yöntemleri ile tahsilat yapma hakkımız da saklıdır.

Tüm hediye kartı satın alımlarında ve sonrasında sitemizde yer alan gizlilik sözleşmesi, kullanım şartları sözleşmesi ve ön bilgilendirme formu geçerlidir. Oluşabilecek hukuki durumlarda da Türkiye Cumhuriyeti devleti tarafından belirlenen yasalar baz alınır.