67 sonuçtan 1-20 arası gösteriliyor

ESET Cyber Security – MAC

Orijinal fiyat: ₺ 666,90.Şu andaki fiyat: ₺ 539,90.

ESET Cyber Security Pro – MAC

Orijinal fiyat: ₺ 849,90.Şu andaki fiyat: ₺ 629,90.

ESET PROTECT Advanced (11 Kullanıcı)

Orijinal fiyat: ₺ 9.999,90.Şu andaki fiyat: ₺ 7.999,90.

ESET PROTECT Complete (11 Kullanıcı)

Orijinal fiyat: ₺ 12.999,90.Şu andaki fiyat: ₺ 9.999,90.

ESET PROTECT Complete On-Prem (6 Kullanıcı)

Orijinal fiyat: ₺ 8.999,90.Şu andaki fiyat: ₺ 6.999,90.

ESET PROTECT Entry (11 Kullanıcı)

Orijinal fiyat: ₺ 8.999,90.Şu andaki fiyat: ₺ 6.899,90.

ESET® PROTECT Essential On-Prem (6 Kullanıcı)

Orijinal fiyat: ₺ 6.449,90.Şu andaki fiyat: ₺ 3.999,90.

ESET® PROTECT Essential Plus On-Prem (6 Kullanıcı)

Orijinal fiyat: ₺ 8.999,90.Şu andaki fiyat: ₺ 6.999,90.

Eset Internet Security Antivirüs Lisans

 699,90

Eset Smart Security Premium Antivirüs Lisans

Orijinal fiyat: ₺ 999,90.Şu andaki fiyat: ₺ 799,90.

ESET Business Security Lisans

 4.999,90 17.999,90

Kaspersky Antivirüs Security Lisans

Orijinal fiyat: ₺ 179,90.Şu andaki fiyat: ₺ 74,90.

Kaspersky Standard Plan

Orijinal fiyat: ₺ 179,90.Şu andaki fiyat: ₺ 74,90.

Kaspersky Internet Security Lisans

Orijinal fiyat: ₺ 149,90.Şu andaki fiyat: ₺ 79,90.

Kaspersky Premium Plan

Orijinal fiyat: ₺ 355,90.Şu andaki fiyat: ₺ 129,90.

Antivirüs Lisans

Antivirüs Lisans almadan önce bilmeniz gerekenleri detaylıca sizler için açıkladık:

Antivirüs yazılımları bilgisayarlarımızın sağlık garantisidir. İnternet dünyası geliştikçe zararlı yazılımler ve sanal hırsızlarda arttı. Fake maillerle ya da kırık indirilen yazılımların içine gizlenerek bilgisayarınıza sızan virüs ve trojanlar cihazlarınız için en büyük tehlikedir.

Cihazlarınız için diyoruz çünkü virüs ve trojanlar sanıldığı gibi sadece bilgisayarlara değil Android Windows tabanlı mobil cihazlara da sızabilmektedir. Bu yazılımların baş hedefi bilgilerinizdir. Hedeflerinin başında banka şifreleriniz, mail şifreleriniz ve dosyalarınız gelmektedir. Eğer kurumsal bir firma iseniz son 5 yılda her geçen gün artan fidye saldırıları ciddi zararlar vermektedir.

Mantık olarak sisteme giren korsan bütün dosyaları kırılamayan şifreli tek bir sıkıştırma dosyası haline getirir. Sizden dosyalarına karşı para talep eder. Parayı göndermezseniz dosyalarınız silinir, gönderirseniz de dosyaları vereceğinin garantisi yoktur. Bu virüs ve trojanlardan korunmanın ise tek bir yolu vardır: Lisanslı Antivirüs Yazılımı almak.

Lisanssız olarak kullanılan antivirüs yazılımları hem yasal olarak suçtur hem de esas amacınız olan zararlı virüs ve trojanlardan korunmak yerine crack dosyaları ile beraber bilgisayarınıza taşıyarak bir anlamda kendi elinizle bilgisayarınıza virüs sokmuş olursunuz. Bu yüzden lisanslı antivirüs yazılımı kullanmak önemlidir.

En Çok Tercih Edilen Antivirüs Yazılımları:

Piyasada yüzlerce antivirüs yazılımı bulunmaktadır. Aslına bakarsanız yeni bir Windows işletim sistemli bilgisayar aldığınızda içinde Windows Essentials virüs programı ile gelir. Fakat bu programın gelişmiş virüs ve trojanlardan koruyamadığı gibi birçok bilinen virüsten de koruyamamaktadır.

Bunun için piyasada kalitesi bilinen ve yeni – gelişmiş virüsleri sürekli araştırıp, hızlı çözümler üreten firmaların ürünlerini kullanmak gerekir. Bunların en iyilerini inceleyelim.

ESET Antivirüs

Bilinen en iyi antivirüs yazılım firmalarından birisidir. 1992 yılından bu yana virüsler ve ağ saldırıları üzerine yazılımlar üretir. ESET yazılımları temelde ikiye ayrılır. Bireysel kullanıcılar ve Kurumsal kullanıcılar. Bunlarda kendi içinde sadece antivirüs ve tam koruma olarak ayrılmaktadır. Tam korumada bilgisayarınızın internet güvenliği de vardır.

İçinde virüs barındırsan yada zararlı uygulamalar olan sitelere girmek istediğinizde sizi uyarır, gereken noktalarda siteye girmenizi engeller. Zararlı dosyaları daha inmeden inceler ve indirmenize engel olur. Sadece antivirüs güvenliği ise internet ortamında bir araştırma yapmaz, dosyanızı indirirken bir işlem yapmaz. Bütün işlemler bilgisayarınız ile sınırlıdır.

Bireysel ürünler sadece 1 bilgisayar içindir. Ev kullanımına uygundur. Kurumsal ürünler ise seçenekler vardır. Server sistem kullananlar 3+1 , 5+1, 10+1, 25+1 gibi seçenekler vardır. Burada ilk rakam kullanılabilecek client yani normal bilgisayar sayısıdır +1 ise server bilgisayarınızdır. Server bilgisayarlarına programın kurulumu da kullanımı da farklıdır. Daha detaylı ve daha kapsamlıdır.

Eset Antivirüs Çeşitlerinden Bazıları:

BitDefender Antivirüs

Bitdefender piyasada uzun süredir olan güvenilir yazılımlardan biridir. Fakat, 2005 yılında bir trojana karşı çaresiz kalınca piyasada bir anda gözden düşmüştü. 2010 yılında bütün yazılım ve teknik ekibini değiştirerek yapmış olduğu yazılımlar ile 2011 ve 2012 de ödül almış, birçok virüs ve trojana çözümler üretmiştir. BitDefender’ın iş ve ev kullanıcıları için farklı çözüm modelleri bulunmaktadır. İş kullanıcılarına özel paketlerde bulunmaktadır.

BitDefender Antivirüs Çeşitlerinden Bazıları:

Kaspersky Antivirüs

Uzun yıllardır piyasada olan Kaspersky sadece bir antivirüs yazılımından farklı olarak hackerlara karşı alternatif ağ güvenliği sistemleri de geliştirmektedir. Ağ sızma güvenliği konusunda piyasada bulunan en iyi firmaların başında gelir.

Bir bilgisayara virüs bulaşmış ve network üzerinden diğer bilgisayarlara sıçramasına karşı ve internet üzerinde gezinirken çerez görünümünde bilgisayara sızmaya çalışan yazılımlara alınan önlemler üst düzeydedir. Eset gibi bireysel ve kurumsal çözümler ile kurumlara yönelik server + client paketleri bulunmaktadır.

Kaspersky Antivirüs Çeşitlerinden Bazıları:

McAfee Antivirüs

Gelişmiş yazılımlar arasındaki en zayıf halka olmasına rağmen binlerce antivirüs yazılımı arasında kesinlikle en iyi 5 yazılımdan biridir. En zayıf halka olmasının sebebi çok sık güncelleme gelmesi ve yeni virüslere reaksiyonu rakiplerine nazaran daha yavaş olmasıdır.

Fakat bu yavaşlık hafta yada ay gibi bir süre değil sadece birkaç saat farkıdır. Sadece antivirüs ve tam koruma paketleri vardır. Tam koruma paketinde internet güvenliği de yer almaktadır.

McAfee Antivirüs Çeşitlerinden Bazıları:

Ayrıca Diğer ürün gruplarımızdan Windows lisans fiyatları ve Office Lisans Fiyatlarımızı da inceleyebilirsiniz.