Windows

Windows Lisansının Geçerli Olan Sürümleri

Windows Lisansının Geçerli Olan Sürümleri

Windows Lisansının Geçerli Olan Sürümleri

Microsoft Windows, dünyanın en popüler işletim sistemidir. Geliştirdiği işletim sistemi olan Windows’u düzenli olarak güncellemekte ve yeni sürümleri çıkarmaktadır. Microsoft, Windows lisanslarının geçerli olmasını sağlamak için kullanıcıların kullandıkları sürümleri güncellemelerini veya yeni sürümleri satın almalarını önermektedir. Bu makalede, Windows lisansının geçerli olması için gereken sürümleri inceleyeceğiz.

Windows 10

Windows 10, Microsoft’un en popüler işletim sistemidir. Microsoft tarafından önerilen en güncel ve geçerli sürümdür. Windows 10, kullanıcıların işlerini daha verimli bir şekilde yönetmelerini, daha güvenli ve kullanışlı bir çalışma ortamı oluşturmalarını ve internete bağlanmalarını sağlayan birçok özellik içerir. Windows 10 lisansları, enucuzlisans.com sitesinden alınan lisansları içermektedir. Bu lisanslar, ürünü etkinleştirmenizi sağlar.

Windows 8/8.1

Windows 8 ve 8.1, Microsoft tarafından yayımlanan önceki işletim sistemleridir. Dolayısıyla Windows 10’a göre daha az özellik içerir. Ancak, kullanıcıların işlerini daha verimli yönetmelerini, daha güvenli ve kullanışlı bir çalışma ortamı oluşturmalarını sağlar. Aynı zamanda internete bağlanmalarını sağlayan birçok özellik içerir. Bu işletim sistemini Windows 8 ve 8.1 lisansları sayesinde ürününüzü etkinleştirebilirsiniz. enucuzlisans.com sitesi üzerinden bu lisanslara ulaşabilirsiniz.

Windows 7

Windows 7, Microsoft tarafından önceki işletim sistemi olarak yayımlanan Windows 7, Windows 8 ve 8.1’e göre daha az özellik içerir. Ancak, kullanıcıların işlerini daha verimli yönetmelerini, daha güvenli ve kullanışlı bir çalışma ortamı oluşturmalarını ve internete bağlanmalarını sağlayan birçok özellik içerir. Windows 7 lisansları, enucuzlisans.com üzerinden sürüme göre ayrılarak satışa sunulmaktadır.

Microsoft, Windows lisansının geçerli olması için, kullanıcıların son sürümleri kullanmalarını veya yeni sürümleri satın almalarını önermektedir. Bu makalede, Windows lisansının geçerli olması için gereken sürümler hakkında kısaca bilgi verilmiştir. Windows 10, Windows 8/8.1 ve Windows 7, Microsoft tarafından önerilen ve geçerli olan sürümlerdir. Microsoft tarafından satın alınan ürün anahtarı ile bu sürümlerin lisansları etkinleştirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir