Windows

Windows Lisansının Fiyatları

Windows Lisansının Fiyatları

Windows Lisansının Fiyatları

Windows, Microsoft tarafından geliştirilen ve kullanılan bir işletim sistemidir. Microsoft, Windows lisansının fiyatlarını kullanıcıların kullanım amaçlarına göre belirlemiştir. Bu makalede, Microsoft’un Windows lisanslarının fiyatları hakkında daha fazla bilgi verilecektir.

Windows Lisanslarının Fiyatlandırılması

Microsoft, Windows lisanslarının fiyatlarını kullanıcıların kullanım amaçlarına göre belirlemiştir. Örneğin, ev kullanıcıları için Windows 10 Home, Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise gibi çeşitli lisanslar mevcuttur. Windows 10 Home lisansının fiyatı, ülkeden ülkeye değişiklik gösterebilir. Ancak, genel olarak, Windows 10 Home lisansının fiyatı yaklaşık 200 dolardır. Windows 10 Pro lisansının fiyatı ise yaklaşık 300 dolardır. Windows 10 Enterprise lisansının fiyatı ise yaklaşık 500 dolardır. Tabii ki bu fiyatları sizin için dibe çekiyoruz. Sitemizin adından da anlayacağınız üzere en ucuz lisanslara anında ulaşabilirsiniz.

Windows Lisanslarının Özellikleri

Microsoft, Windows lisanslarının fiyatlarının yanı sıra, çeşitli özellikleri de sunmaktadır. Örneğin, Windows 10 Home lisansı, Windows 10 Pro lisansına göre daha az özellik içerir. Dolayısıyla Windows 10 Home lisansı, bir ev kullanıcısı için uygun olan temel işlevleri sunar. Windows 10 Pro lisansı ise, ev kullanıcılarının iş amaçlı kullanımı için daha fazla özellik içerir. Enterprise lisansı ise, büyük şirketlerin iş amaçlı kullanımı için en gelişmiş özellikleri sunar.

Windows Lisanslarının Kullanım Süresi

Microsoft, Windows lisanslarının kullanım süresini de belirlemiştir. Windows 10 Home, Windows 10 Pro ve Windows 10 Enterprise lisanslarının kullanım süresi, lisansın fiyatına bağlıdır. Örneğin, Windows 10 Home lisansının kullanım süresi, yaklaşık bir yıldır. Windows 10 Pro lisansının kullanım süresi ise yaklaşık iki yıldır. Windows 10 Enterprise lisansının kullanım süresi ise, yaklaşık üç yıldır. Fakat bizden satın alacağınız lisansların herhangi bir kullanım süresi bulunmamaktadır. Sizler için aynı bilgisayar üzerinde sınırsız kullanım garantisi sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir