Genel

Windows 7’den Windows 10’a Yükseltme

Windows 7 den Windows 10 a yükseltme

Windows 7’den Windows 10’a Yükseltme

Her bilgisayar için sorunsuz olarak çalışabilen Windows 7 artık yavaş yavaş ömrünü doldurmaktadır. Bu nedenle siz de bilgisayarınızı Windows 10 gibi çok daha üstün bir işletim sistemine yükseltebilirsiniz. Bu yükseltmeler oldukça pratik ve kolay olmaktadır. Windows 7’den Windows 10’a yükseltme yapmak için gerekli olan talimatları ve şartları sağlamanız yeterli olacaktır. Bunun yanında orijinal lisans anahtarları ile birlikte siz de kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz. Lisans anahtarları ve diğer yüklemeler ile birlikte Windows 10 hizmetlerinden hızlıca yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bu doğrultuda uygun olan ürün anahtarını almak önemli olmaktadır.

Windows 7 en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri olmaktadır. Kullanıcıya sunduğu faydalar ve eşsiz özellikleri ile birlikte pek çok kişi bilgisayarında uzun süreler boyunca Windows ürünü olarak 7 sürümünü kullandı. İşletim sistemleri için oldukça büyük bir teknolojik atlama yapan Windows 7 hala en çok kullanılan işletim sistemlerinden biri olmaktadır. Ancak Windows 7 artık geçmişte kalan bir işletim sistemidir.

Güncel program ve uygulamaların etkili bir şekilde çalışması Windows 7 için her geçen gün geçerliliğini yitirmektedir. Siz de en güncel hizmetlerden yararlanabilmek için uygun sürümlere geçebilirsiniz. Windows 7 her ne kadar üstün bir işletim sistemi olsa bile artık belirli konulardan dolayı eski bir işletim sistemidir. Bu doğrultuda daha yüksek bir sürüm olan Windows 10’a geçiş yapılabilmektedir.

Windows 10 Lisans Satın Almak

Windows 10, Windows işletim sistemlerinin en güncel olanıdır. Bu nedenle aktif olan birçok yazılım ve uygulama ilk olarak Windows 10’a gelmektedir. Bunun yanı sıra çok daha aktif ve güncel bir sistemi olması sayesinde hızlı ve kullanılabilir bir işletim sistemidir. Günümüzde her bilgisayar için önerilen işletim sistemi Windows 10 olmaktadır. Windows 10 kullanıcılar için özel işlerini en kısa sürelerde bitirme garantisi vermektedir. Bunun yanında güvenlik ve özellik açısından çok daha yenilikçi bir ara yüze sahip olmaktadır.

Aynı zamanda Windows 10 ile birlikte güncellenen ofis programları çok daha kullanışlı ve çok daha özel çeşitli olmaktadır. Siz de bu sayede isteklerinizi en kısa sürelerde en profesyonel şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Windows 7’den Windows 10’a yükseltme işlemleri sayesinde bilgisayarınızda bulunan işletim sistemini yükseltebilirsiniz. Bunun için gerekli yükleme işlemlerini ve onaylama adımlarını tamamlamanız gerekmektedir. Windows 7’den Windows 10’a yükseltme adımları için öncelikli olarak ürün anahtarına ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu ürün anahtarını buradan satın alarak ürün anahtarınız ile işlemleri tamamlayabilirsiniz.

Windows Ürün Anahtarı

Windows ürünlerini orijinal bir şekilde kullanmak için yapılması gereken en önemli husus doğru ürün anahtarıdır. İnternet üzerinden aldığınız bazı ürün anahtarları sizin için uygun olmayabilir. Bu gibi durumlar yaşamamak ve orijinal ürün anahtarı almak için doğru ve onaylanmış yerlerden alışveriş yapmanız önerilmektedir. EnUcuzLisans.com, yıllardır piyasanın üst sıralarında yer alan güvenilir bir lisans sitesidir. Windows 10 ürün anahtarı alırken çok farklı seçenekleriniz olabilir. Tüm hizmetlere erişebilmek için en çok önerilen bireysel kullanımlar Windows 10 Pro olmaktadır.

Siz de Windows 7’den Windows 10’a yükseltme sırasında Windows 10 Pro anahtarlarını kullanabilirsiniz. Bu sayede oldukça pratik ve performanslı ürün anahtarlarına erişim sağlayabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.  Windows işletim sisteminizi yükseltmek sizin için zor gibi görünebilir ancak oldukça pratik bir işlemdir. Aynı zamanda bilgisayarınız için de oldukça etkili olmaktadır. Windows 10 uygulamaları oldukça hızlı çalıştırmakta ve çok daha az maliyet istemektedir. Bu sayede siz de bilgisayarda işlerinizi çok daha etkili ve kısa sürelerde tamamlayabilirsiniz. Windows 10 herkesin kullanabileceği özel bir işletim sistemi olmaktadır.

Eski Sürümlerden Windows 10’a Geçiş

Yeni bir işletim sistemine geçmek sandığınız kadar zor olmamaktadır. Orijinal hizmet almak için doğru ürün anahtarını kullandığınız zaman size talimatlar ve yüklemeler çıkacaktır. Bu talimatlar sayesinde siz de en kısa süreler içinde yeni işletim sisteminizin yüklemesini gerçekleştirebilirsiniz. Bu doğrultuda yapacağınız seçimler ve uygulamalar önemli olabilmektedir.

Windows 7’den Windows 10’a yükseltme sırasında isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre bir işletim sistemi kurabilirsiniz. Bu sayede çok daha özelleştirilmiş sistemlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Windows 10 kullanıcılar için aktif olarak güncelleme yayınlamaktadır. Ancak Windows 7 için güncelleme desteği kesilmiş bulunmaktadır. Bu nedenle Windows 7’den Windows 10’a yükseltme bilgisayarınıza güncellik ve verimlilik katacaktır.

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir