Windows

Windows 10 Kasa Fiyatları

Windows 10 Kasa Fiyatları

Windows 10 Kasa Fiyatları

Hazır toplanmış sistemler olan kasa fiyatları bir çok farklı kombinasyon şeklinde oluşturulabilmektedir. Bellek ve işlemcinin genel olarak anakart ile uyumlu olması zorunluluğundan dolayı ücretler belirli bir miktarda tutulsa da ekran kartı değişkeni oldukça farklı fiyat aralıklarını oluşturmaktadır. Ekran kartları hemen hemen sistemin geri kalanının fiyatı kadar bir ücreti bulabilmektedir. Elbette ki günümüz koşullarında Windows 10 kasa fiyatları söz konusu olduğunda karşımıza birden fazla seçenek çıkar! Özellikle kasa fiyatları konusunda ayrıntılı bir araştırma yapıyor olmak; beraberinde önemli kazanımları da getirir.

Windows 10 Kasa Fiyatları farklı şekilde oluşturulabildiğinden dolayı kullanıcılara bir çok farklı fiyat çerçevesinde sunulmaktadır. Siz de ihtiyacınıza yönelik bir kasa seçmeden önce kasanın içerisinde orijinal bir Windows sürümünün kurulu olduğundan emin olunuz. Bu şekilde cihazını kullanacağınız süre boyunca herhangi bir problem ile karşılaşmazsınız. Freedos satılan kasalara oldukça dikkat etmeniz ekstra olarak işletim sistemine ödeyeceğiniz tutardan sizi koruyacaktır. Özellikle bilgisayar marka ve modellerinin çeşitleniyor olması; birbirinden farklı özelliklere sahip olan bilgisayar cihazlarını da karşımıza çıkarmaktadır. Bu kapsamda doğal olarak Windows 10 işletim sisteminin de sürekli bir şekilde güncellenmesi şarttır!

Windows 10 İşletim Sistemli Kasalar

Kasalar içerisine kurulmuş olan işletim sistemi oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Eğer doğru güncellemeleri yapmazsanız ve orijinal bir sürüme sahip değilseniz cihazınızı kullandığınızı süre boyunca bir çok farklı problem ile karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumları yaşamamak için özellikle orijinal bir anahtar kodu edindiğinizden emin olunuz. Satın almış olduğunuz hazır sistemler yani kasalar içerisinde bulunan işletim sistemleri kesinlikle yüzde yüz olarak orjinal kurulmaktadır. Bu sebeple herhangi bir problem asla yaşamazsınız. Aynı zaman da istediğiniz zaman işletim sisteminizi farklı bir cihaza taşıyarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kasalar içerisinde bulunan bilgisayar bileşenleri kasanın ücretini belirlemek konusunda oldukça büyük bir yer taşımaktadır. Sahip olduğu işlemci, anakart ve bellek miktarının yanında ekran kartı gibi bileşenler de özellikle yüksek fiyatlara müşterilere sunulduklarından dolayı kasanızın fiyatını bu bileşenler belirlemektedir. Windows 10 Kasa Fiyatları oldukça büyük bir fark ile müşterilere sunuluyor. Çok uygun fiyatlara karşılaşabileceğiniz kasaların yanında oldukça uçuk fiyatlı kasalar da bulunmakta.

İşletim Sistemli Kasa Fiyatları

İşletim sistemi hazır şekilde kurulu olan kasa fiyatları cihazın içerisinde bulunan bileşenlere göre değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle birbirinden çok farklı fiyat tabloları ile karşılaşabilirsiniz. Aynı bileşenlere sahip iki farklı cihazın fiyatının birbirinden farklı olduğunu görüyorsanız muhtemelen birinin işletim sistemi hazır şekilde kurulu değil demektir. Bu tarz bilgisayarlara Freedos denmektedir. Freedos bilgisayarlar Windows 10 Kasa Fiyatları ile kıyaslandığında bir miktar daha ucuzdur. Fakat cihazınızı satın aldıktan sonra ayrı olarak işletim sistemini de satın almanız gerekmektedir.

İşletim sistemli kasalar içerisinde büyük bir çoğunlukta Windows 10 işletim sistemi kurulu bulunmaktadır. Farklı sürümler bulunan bu işletim sisteminde Pro sürüm normal sürüme kıyasla bir kaç farklı özelliği daha içerisinde bulundurmaktadır. Bu nedenle Pro sürümü tercih etmek isteyebilirsiniz. Windows 10 Kasa Fiyatları genel olarak içerisinde normal sürümü barındırmaktadır.

Freedos Kasa Fiyatları

Freedos kasa fiyatları Windows 10 Kasa Fiyatları ile kıyaslandığında çok daha ucuzdur. Bunun nedeni ise işletim sisteminin kurulu olmamasıdır. Kasa satın almadan önce işletim sistemine sahip olup olmadığına oldukça dikkat etmelisiniz. Bazı satıcılar bu durumu açıkça göz önüne sermez ve bazı müşteriler mağdur duruma düşer. Bu gibi problemler yaşamamak için satın aldığınız cihazın tüm özelliklerine oldukça dikkat etmelisiniz.

Freedos bir kasaya sahipseniz ya da böyle bir kasayı satın almak istiyorsanız işletim sistemine de para ödeyeceğinizi unutmayınız. Dijital veya fiziksel olarak anahtar kodunuzu edinebilir ve işletim sisteminizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Herhangi bir harici bellek taşıyıcısına yükleyeceğiniz Windows işletim sisteminin deneme sürümünü bilgisayarınıza kurduktan sonra anahtar kodunuzu girerek ürününüzü güncelleştirebilirsiniz.

Windows 10 Kasa Fiyatları bir miktar daha pahalı olsa da ayrıca işletim sistemine para vermenize kesinlikle gerek kalmamaktadır. Bu nedenle fiyat farkını göz önünde bulundurarak tercih yapmayı unutmayınız. Özellikle uygu fiyatlı ve nitelik düzeyi yüksek olacak bir şekilde Windows 10 kasa ürünlerinden satın almayı isterseniz https://enucuzlisans.com/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir