Windows

Windows 10 İşletim Sistemi Fiyat

Windows 10 İşletim Sistemi Fiyat

Windows 10 İşletim Sistemi Fiyat

Windows 10 İşletim sistemleri fiyat olarak sürüm farklılıklarına göre değişim göstermektedir. Pro olarak ayrılan işletim sürümünün fiyatı normal sürüme kıyasla daha pahalı şekilde müşterilere sunulmaktadır. Windows 10 İşletim Sistemi Fiyat konusunda tedarikçi firmaların hepsinde genel olarak aynı fiyat aralığında müşterilere sunulmaktadır. Elbette ki Windows 10 işletim sistemine dair fiyat araştırması yapacak olursanız; karşınıza birden fazla seçeneğin çıkması gayet olağan bir durumdur. Üstelik yapacağınız fiyat ve ürün araştırması sayesinde son derece pratik bir şekilde Windows 10 işletim sistemine sahip olmanız da mümkün hale gelecektir.

Özellikle yeni bilgisayar alan kullanıcılar indirimlerden yararlanarak çok daha uygun fiyatlara işletim sistemi sahibi olabilirler. Windows 10 İşletim Sistemi Fiyat konusunda yeni cihaz sahiplerini düşünerek onlara yönelik indirim fırsatları sunmaktadır. Yeni cihazınızı satın aldıktan sonra indirim konusunda bilgi edinmeyi ve indirimden faydalanıp faydalanamayacağınızı öğrenmek için çalışanlardan bilgi almayı kesinlikle unutmayın. Böylece sorunsuz bir şekilde Windows 10 işletim sistemini indirebilmeniz de mümkün hale gelecektir. Bu da bilgisayarınızdan üst düzeyde bir performans almanız noktasında beraberinde önemli kazanımları da getirecektir!

Uygun Fiyata İşletim Sistemi Edinmek

Uygun fiyata işletim sistemi edinme fikrinden önce işletim sisteminin fiyatlarının teknoloji marketlerde ne kadar olduğunu öğrenmelisiniz. Windows 10 İşletim Sistemi Fiyat konusunda diğer riskli yöntemlere kıyasla oldukça pahalı olabilmektedir. Fakat uzun seneler boyunca kullanabileceğiniz bu işletim sisteminize belli bir miktar ödemek hiç de kötü bir fikir olmamaktadır. Yaşanabilecek diğer sıkıntılı durumlardan biri ise Windows’un yakın zaman da yeni bir işletim sistemi çıkarması olacaktır. Eğer bu şekilde yeni bir işletim sistemi raflarda yerini alırsa kullandığınız işletim sistemi oldukça etkisiz kalacaktır. Herhangi bir güncelleme ile ücretsiz olarak bu sürüme erişebilmeniz kesinlikle mümkün değildir.

Kötü senaryoları bir kenara bıraktığımızda siz de en yakın teknoloji marketine giderek kısa bir süre içerisinde işletim sistemi edinebilirsiniz. Aynı zaman da fiziksel olarak satılan kodlarını internet sitelerinden satın alabilir aynı zaman da dijital olarak da anahtar kodunuzu temin alabilirsiniz. Kurulum sihirbazında ilerlemekte problem yaşarsanız internet sitelerinde bulunan rehberlere göz atarak kısa bir süre içerisinde işletim sisteminizi cihazınıza kurabilir ve cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows 10 İşletim Sistemi Etkinleştirme

Windows 10 İşletim sistemini sisteminize kurmak için birden fazla yöntem vardır. En bilindik yöntemlerden birisi flash belleğinizi yapılandırarak içerisinde Windows işletim sisteminin test sürümünü kurmaktır. Daha sonra ise satın almış olduğunuz anahtar kodunu ürününüzü etkinleştirmek için kullanabilirsiniz. Windows 10 İşletim Sistemi Fiyat olarak hemen hemen tüm teknoloji marketlerde aynı fiyat aralığında müşterilere satılmaktadır. Bu fiyat farkı oldukça az olsa da yine de farklı marketlere göz atmak ve çeşitli indirimleri kovalamak sizin açınızdan iyi olacaktır.

Windows ürün etkileştirme sihirbazını kullanırken işletim sisteminizi doğru sürücüye kurduğunuzdan emin olunuz. Aynı anda hem hard disk hem de solid state disk sahibiyseniz işletimi sisteminizi kesinlikle kendi SSD’nize kurmalısınız. Yanlış kurulum yapmanız halinde ise disk klonlama işlemini kullanarak hard diskinize kurmuş olduğunuz işletim sistemini SSD’ye taşıyabilirsiniz.

İşletim Sistemi Kurulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşletim sisteminizi cihazınıza kurulum yaparken kesinlikle internet bağlantısının kesilmediğinden emin olunuz. Kurulum sonrası internet sağlayıcınız sayesinde güncellemeler tamamlanacak ve bilgisayarınız sorunsuz bir şekilde kullanıma hazır olacaktır. Windows 10 İşletim Sistemi Fiyat olarak tüm teknoloji marketlerde hemen hemen aynı fiyatlara müşterilere sunulmaktadır. İnternet üzerinden çok daha uygun fiyatlara anahtar kodunu edinebilmeniz mümkünken bu durum bazı riskleri de beraberinde getirmektedir.

Fiyat olarak çok daha uyguna edinebileceğiniz bu anahtar kodları kullanırken dikkatli olmayı unutmayın. Aynı zaman da işletim sisteminiz cihazınız açısından oldukça büyük bir önem taşıdığından bu konu hakkında hassas davranmanız cihazınızın sağlığı açısından çok daha iyi olacaktır. Satın almış olduğunuz orijinal işletim sisteminizi istediğiniz şekilde farklı ana kartlar üzerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede cihazınızı değiştirdiğinizde veya cihazınızın başına bir şey geldiğinde tekrar aynı anahtar kodu kullanarak devam edebilirsiniz. Yeni bir işletim sistemi satın almanıza kesinlikle gerek kalmayacaktır. Siz de yeni nesil Windows 10 işletim sistemine uygun fiyat aralığında ulaşmayı istiyorsanız https://enucuzlisans.com/windows-10-home-bireysel-dijital-lisans/ internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir