Windows

Windows 10 Home Ekran Özelleştirmeleri

Windows 10 Home Ekran Özelleştirmeleri

Windows 10 Home Ekran Özelleştirmeleri

Windows 10 Home, kullanıcıların bilgisayarlarını kişiselleştirmelerine izin veren özelleştirme seçenekleriyle donatılan bir işletim sistemidir. Bu özellikler, kullanıcıların masaüstü arka planlarını, duvar kağıtlarını, temalarını ve daha fazlasını kişiselleştirmelerine olanak sağlar. Ayrıca, Windows 10 Home, kullanıcıların klavye ve fare ayarlarını, metin ve arka plan rengini değiştirmelerine izin verir. Bu makalede, Windows 10 Home ve özellikleri üzerinde durulacaktır.

Windows 10 Home Ekran Özelleştirmeleri Nasıl Yapılır?

Windows 10 Home Ekran Özelleştirmeleri, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarını istedikleri gibi düzenlemelerine olanak sağlar. Kullanıcılar, öncelikle Masaüstü Simgelerini düzenlemek için Masaüstünün sağ üst köşesine tıklamalıdır. Daha sonra, Masaüstü Simgelerinin Yönetimi seçeneğini seçerek simgeleri yeniden düzenleyebilir veya yeni simgeler ekleyebilirler. Ayrıca, kullanıcılar Duvar Kağıtlarını değiştirmek için Masaüstünün sağ üst köşesindeki Duvar Kağıdı seçeneğini seçebilir ve istedikleri bir duvar kağıdını seçebilirler.

Ekran Özelleştirmeleri İçin Diğer Seçenekler

Windows 10 Home için kullanıcıların kullanabilecekleri diğer seçenekler de vardır. Windows 10 Home, kullanıcıların klavye ve fare ayarlarını değiştirmelerine de izin verir. Kullanıcılar, Klavye ve Fare Ayarlarını değiştirmek için Ayarlar menüsünden Klavye ve Fare seçeneğini seçebilirler. Son olarak, Windows 10 Home, kullanıcıların metin ve arka plan rengini değiştirmelerine de izin verir. Kullanıcılar, Renkler seçeneğini seçerek metin ve arka plan rengini değiştirebilirler.

Windows 10 Home, kullanıcıların kişisel bilgisayarlarını istedikleri gibi düzenlemelerine olanak sağlar. Kullanıcılar, Masaüstü Simgelerini, Duvar Kağıtlarını, Arka Planlarını, Klavye ve Fare Ayarlarını ve Metin ve Arka Plan Renklerini değiştirerek bilgisayarlarını kişiselleştirebilirler. Windows 10 Home, kullanıcıların bilgisayarlarını kişiselleştirmelerine izin veren çok sayıda özelleştirme seçeneği sunmaktadır. Windows 10 Home lisansı almak için hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir