Genel

VMware Workstation 17 Seri Anahtarı

VMware Workstation 17 Seri Anahtarı

VMware Workstation 17 Seri Anahtarı

VMware Workstation, VMware tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Özünde çok amaçlı sanal platformlar oluşturmak ve test etmek için kullandığımız bir programdır. Sanal platformlar, farklı işletim sistemlerini çalıştırmanıza olanak tanır. Bu da çok işlevli yazılımlar geliştirmenize yardımcı olur. VMware Workstation 17, VMware’ın bu sanal platform alanında sağladığı en son sürümdür.

VMware Workstation 17 Lisans Kodu

Lisans kodu, sizin için çok sayıda yeni özellik sunmaktadır. Bu özellikler arasında, yeni bir ekran arabirimi ve işlevsellik, hızlı başlangıç seçenekleri bulunmaktadır. Windows ve Linux desteği kullanıcılarına daha fazla özgürlük sağlamaktadır. Bu özelliklerin tek bir ortak özelliği vardır. Bu da VMware Workstation 17 lisans anahtarı olmaktadır. Çoğu VMware ürünü için VmWare seri anahtarı almanız gerekmektedir.

VMware Workstation 17’nin Avantajları

VMware Workstation 17 hem küçük hem de büyük işletmeler için çok yararlı olacak bir kaç özellik sunmaktadır. Çoklu masaüstü yönetimi yoluyla, Windows ve Linux işletim sistemlerinde basit bir şekilde istediğiniz işletim sistemi yükleyebilirsiniz. İleri seviyede testler yapmak, kontrol etmek ve iş ortaklarını eklemek için hızlı ve güvenli şekilde fiziksel makineleri kullanılabilirsiniz. VMware sayesinde bir sanal platform oluşturma gücüne sahipsiniz. VMware Workstation aynı zamanda farklı işletim sistemleri arasında dosyalar paylaşmayı sağlamaktadır. Ayrıca farklı sanal ağ hizmetlerini ve sanal sürücüleri oluşturmayı da sağlar.

VMware Workstation 17 Kullanımı

VMware Workstation 17 kullanmak oldukça kolaydır. Ücretsiz bir seri anahtarınız varsa programı indirebilir ve kurabilirsiniz. Bir kez yükledikten sonra, programın bağlıdığı sürümler arasında seçim yapabilir ve istediğiniz geçerli işletim sistemlerini yükleyebilirsiniz. Ayrıca, dilediğiniz zaman kaydedilebilen sanal makineler oluşturabileceğiniz gibi, aynı zamanda VMware Workstation 17 ile mevcut sanal platformları da düzenleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir