Genel

VMware Fusion 12 Pro Zengin Güçlü ve Olağanüstü Performans

VMware Fusion 12 Pro Zengin Güçlü ve Olağanüstü Performans

VMware Fusion 12 Pro Zengin Güçlü ve Olağanüstü Performans

VMware Fusion 12 Pro, aralarında Windows’u da içeren çoklu işletim sisteminin akıllıca, kullanışlı ve verimli çalışmasını sağlayan bir sanal makine yöneticisidir. Daha hafif bir tasarıma ve daha yüksek performansa sahiptir. Tek platformdaki makineler sayesinde, çalışanlar daha verimli çalışarak daha fazla ürün ve hizmet ürettikleri zaman, zaman ve mekan sınırlamaları arası tüm işleri daha kolay yönetmesi mümkün hale gelmektedir. Güvenli ve esnek yönetim olanakları sağlayan VMware Fusion 12 Pro ile, ofislerde, evlerde veya araçlarda kullanılan çoklu işletim sistemlerinin tümünü bir arada çalıştırmak ve sanal makineler arasında geçişleri daha kolay hale getirmek mümkün. Bu sayede, işletmelerin üretim süreçlerini optimize etmesi kolaylaşmaktadır. Bu sayede işletmelerin daha verimli ürünler sunması da mümkün hale gelmektedir.

VMware Fusion 12 Pro’nun Özellikleri

VMware Fusion 12 Pro, yüksek performans ve esnek bir yapıya sahiptir. Sanal makineleri oluşturmak ve düzenlemek kolaydır. İşlemci desteği birden çok yüksek düzey kullanıma izin verir. Program ile, Windows uygulamaları macOS üzerinde ve aynı anda Macintosh, Linux ve diğer işletim sistemlerinin de çalıştırılmasına olanak tanır. Öte yandan, Direct X 11 ve Open GL 4.1 desteği ile çoklu monitör desteğini de sunmaktadır. VMware Fusion 12 Pro ayrıca kullanıcıların tüm sanal makinelerde gerçek zamanlı güvenlik ve tehditlere karşı korumasını sağlayan özelleştirilen olarak tasarlanan koruma özelliği de sunmaktadır. Yeni arayüz tasarımı ve kullanımı kolay arayüzü sayesinde, kullanıcılar çoklu iş koluyla çalışırken verimliliğini artırmak için başarılı bir şekilde çoklu işletim sistemleri arasında geçiş yapılabiliyor.

VMware Fusion 12 Pro Kullanımı

VMware Fusion 12 Pro’nun kullanımı basittir. Program, macOS için indirilen ve doğrudan masaüstüne kurulan bir uygulamadır. Kurulum sırasında, son derece basit bir arayüze sahiptir. Böylelikle kullanıcılar zorluk çekmeden programı kurma ve kurulum sihirbazı adım adım izlenmesi mümkündür. Program açıldıktan sonra, kullanıcılar istedikleri sanal makineleri özgürce oluşturma imkanına sahip olmaktadır. İşletim sistemlerinin herhangi bir sürümü yüklemeleri mümkündür. Sanal makineleri başlatmak ve kullanmak için açılan bir menüdeki seçenekler arasından kullanmak zorundadırlar. VMware Fusion 12 Pro lisansı satın al sayfamız üzerinden lisansı hemen alabilirsiniz. Diğer tüm ayarlar varsayılan olarak ayarlanmıştır. Sanal makine, gerçek zamanlı olarak korunmaktadır. Kullanıcılar güvenlik açısından endişelenmeden sanal çalışma ortamına bağlanabilir. VMware Fusion 12 Pro, aynı anda birden çok işletim sisteminin etkin bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Ayrıca sanal makineyi verimli bir şekilde kullanmasını sağlama konusunda kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir