Windows

Vistalizator Windows 10

Vistalizator Windows 10

Vistalizator Windows 10

Vistalizator Windows 10 işletim sistemlerini kullanan kullanıcılar için geliştirilen bir programdır. Vistalizator sayesinde kullandığınız dili farklı bir dile zahmetsizce çevirerek bilgisayarınızı herhangi bir dil ile kullanabilirsiniz. Bu programla herhangi bir ek işlem yapmaya gerek kalmadan yalnızca dili seçerek işletim sistemi dilini değiştirebilirsiniz. Vistalizator programının kolay kullanımı sayesinde 5 dakika kadar süren bir kurulum sonrasında dilediğiniz dil arasında geçiş yapabilirsiniz. Vistalizator programının avantajlarından biri ise yalnızca Windows 10 işletim sistemine destek vermemesidir. Windows 10 işletim sistemine verdiği desteğin yanı sıra Windows 7, Windows 8 ve hatta Windows Vista işletim sistemlerine de destek sunar. Hem 32 bit hem de 64 bit işletim sistemlerine uyumlu olan Vistalizator, bilgisayar ayarlarından dili değiştirmekle uğraşmak istemeyenler için ideal bir programdır.

Vistalizator Programını Kimler Kullanır?

Vistalizator programı genelde yurtdışından dizüstü bilgisayar satın alanlar tarafından kullanılır. Bu aynı zamanda farklı dilleri olan farklı ülkelere seyahat eden insanlar tarafından da sıkça kullanılır. Şimdi Vistalizator programının özelliklerine bakalım.

Vistalizator Programının Özellikleri

Ekran dillerinin yanı sıra işletim sisteminin dilini de yalnızca 5 dakika içerisinde değiştirebilirsiniz. Böylelikle hem zamandan tasarruf edersiniz hem de işinizi zahmetsizce halletmiş olursunuz.

36 farklı dil seçeneği sayesinde dil sınırlamalarını ortadan kaldırarak birçok dilde bilgisayarınızı kullanabilirsiniz. Bu sayede farklı ya da aynı ülkelerde kullanılan dillerden uzak kalmamış olursunuz.

Windows Vista ve Windows 7 gibi eski işletim sistemlerine de destek sağlar. Bu sayede eski bir bilgisayar kullanıyorsanız bile kolaylıkla bilgisayarın dilini değiştirebilirsiniz.

Dahili ya da Ekspres mod seçenekleriyle kurulumu hızlandırabilirsiniz.

Vistalizator Windows 10 İndir

Vistalizator programının son sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir şekilde programı kullanabilirsiniz.

Vistalizator programının kullanımının daha stabil hale gelmesi ve işletim sisteminizi güvenli bir hale getirmek için orijinal Windows 10 lisansına ihtiyacınız vardır. Eğer işletim sisteminiz orijinal değilse ya da lisansınız yoksa çeşitli güvenlik problemlerinin yanı sıra donanım problemleriyle de karşılaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla güvenli bir şekilde Windows 10 Pro Lisans satın alarak bilgilerinizi koruyabilir ve bilgisayarınızı güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir