Windows

Server 2012 R2 RDS CALS Uygulama Yönetimi ve Güncellemeleri

Server 2012 R2 RDS CALS Uygulama Yönetimi ve Güncellemeleri

Server 2012 R2 RDS CALS Uygulama Yönetimi ve Güncellemeleri

Windows Server 2012 R2 Remote Desktop Services (RDS) CALS, bir kuruluşun müşterileri tarafından uzaktan erişim sağlamasını ve uzaktan olarak çalışan uygulamaları çalıştırmasını sağlayan bir lisanslama modeli sunmaktadır. Bu lisanslama modeli, kuruluşun çalışanlarının, müşterilerinin veya diğer kullanıcıların bir Windows Server 2012 R2 üzerinden erişim sağlamalarını ve kullanmalarını sağlar. RDS CALS, çalışanlar veya kullanıcılar için özel olarak tasarlanmış bir lisanslama modelidir. Bu, lisanslamanın çalışanların veya kullanıcıların, bir Windows Server 2012 R2 üzerinden erişim sağlamaları için önemlidir. Aynı zamanda kullanmalar için gereklidir. Server 2012 R2 RDS CALS Uygulama Yönetimi ve Güncellemeleri hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Uygulama Yönetimi

Windows Server 2012 R2 RDS CALS, kuruluşun müşterilerinin ve çalışanlarının uzaktan erişim sağlamalarını ve uygulamalarını kolayca yönetmelerini sağlayan bir uygulama yönetimi özelliği sunmaktadır. Uygulama yönetimi, kuruluşun müşterilerinin veya çalışanlarının uygulamalarını çalıştırmalarını sağlayacak şekilde uygulamaların ve uygulama ayarlarının dağıtımını, yükseltilmesini ve güncelleştirilmesini kolaylaştırır. Uygulama yönetimi, kuruluşların uygulamalarının dağıtımını ve yönetimini kolaylaştıran çeşitli özellikler sunar. Bu özellikler, uygulamaların yükseltilmesini, güncelleştirilmesini, uygulamaların kurulumunu, uygulama çalıştırmalarını ve uygulama ayarlarını düzenlemelerini kolaylaştırır.

Güncellemeler

Windows Server 2012 R2 RDS CALS, kuruluşun müşterilerinin ve çalışanları güncel tutmayı hedeflemektedir. Windows Server 2012 R2 üzerinden uygulamalarını güncellemelerini sağlamak için de çeşitli özellikler sunmaktadır. Güncellemeler, kuruluşun müşterilerinin ve çalışanlarının uygulamalarının güncel hale getirilmesini ve güvenli bir şekilde çalıştırılmasını sağlar. Kuruluşun müşterilerinin ve çalışanlarının uygulamalarının güncel versiyonlarını kullanmalarını sağlamaktadır. Böylelikle uygulamaların güvenli ve etkili bir şekilde çalışmasının sağlanmasını sağlar. Güncellemeler, ayrıca kuruluşun müşterilerinin ve çalışanlarının uygulamalarının güncellemelerinin yönetilmesini sağlamaktadır. Güncellemeleri kontrol etmelerini ve güncellemeleri uygulamalarının güvenli ve etkili bir şekilde çalışmasını sağlamalarını kolaylaştırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir