Windows

Orijinal Windows 10

Orijinal Windows 10

Orijinal Windows 10

Teknoloji, günümüzde her birey için vazgeçilmez avantajlar sunmaktadır. Bu avantajların başında da bilgisayarlar gelmektedir. İş hayatından eğitim hayatına, oyunlardan hobi uygulamalarına kadar birçok işlem bu cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. Bu cihazların işlevselliğini artırmak için orijinal Windows 10 işletim sistemleri kullanılmaktadır. Bulunduğu bilgisayara hız, kontrol, güvenlik, pratiklik ve konfor kazandıran bu sistem ile sizler de bilgisayarlarınıza fonksiyonellik kazandırabilirsiniz. Hayatımızın her alanında etkin role sahip olan bu cihazların beklenilen performansı sağlaması birtakım kriterlere bağlı olmaktadır. Bu kriterlerin başında kullanılan işletim sisteminin özellikleri gelmektedir.

Windows, sunduğu imkanları ile kullanıcılarına birçok avantaj sunmaktadır. Oldukça geniş bir uygulama çeşitliliğine sahip olan marketi aracılığı ile bilgisayarınıza birçok uygulamayı kolayca indirebilirsiniz. İndirdiğiniz uygulamalar üzerinden rahatça işlem gerçekleştirebilir ve kasılma, ısınma gibi problemlerle karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Orijinal Windows 10 sistemi ile ofis uygulamalarında da birtakım değişiklikler gözlemlenmektedir. Bu değişiklikler yenilik ve fayda ilkelerine uygun olarak gerçekleştirilmekte ve kullanıcılara avantaj sağlamaktadır. Göz alıcı başlangıç menüsü ile kullanıcıların hayli işine yarayan bu sistem bilgisayar için de en iyi tercih olmaktadır.

Lisanslı W10

En son Windows 8 sistemini kullanıcılarının huzuruna çıkaran Microsoft, bu sistemdeki birtakım eksikliklerden ötürü eleştiri almıştı. Tarafına gerçekleştirilen eleştirileri dikkate alan Microsoft W10 sistemiyle birçok yeniliği hayata geçirmiş bulunmaktadır. Yeniden işleme konulan başlat menüsü, bildirim paneli, düzenlenen medya elemanları ve sesli asistanıyla göz dolduran yenilikler sunmaktadır. Orijinal Windows 10 sisteminin kurulu olduğu bilgisayarlarda uygulamalar üzerinden işlem gerçekleştirme ve sayfalar arası geçiş hızı da hayli artırılmış durumdadır. Bu sistemle sizler de bilgisayarınıza hız ve konfor sağlayabilirsiniz.

Birçok işlemi aynı anda gerçekleştirmenize olanak tanıyan Windows 10 ile geniş bir uygulama marketi de elde edebilirsiniz. Cihazınızda sorunsuz olarak çalışacak olan birçok uygulamayla işlemlerinizi kolaylaştırabilir ve kendiniz için fayda sağlayabilirsiniz. İş ve eğitim hayatının yanı sıra günlük hayatın da önemli bir parçası haline gelen bilgisayarlar, bireyleri yarı yolda bırakmayan sistemlere sahip olmalıdır. Bu noktada Windows’un ayrıcalıklı avantajlarından faydalanabilmeniz için lisanslı anahtarlar tercih etmeniz oldukça önemlidir.

W10 Orijinal Anahtar

Microsoft’un sunmuş olduğu işletim sistemlerinden biri olan Windows, günümüzde sıkça kullanılmaktadır. En son çıkarılan W8 sürümünün ardından piyasaya sunulan W10 sistemi oldukça beğenilmektedir. W8’e ait birçok eksiği saptayıp 10 sürümünde bu hatalardan kaçınan Windows, bilgisayarlarda mükemmel bir uyum ile çalışmaktadır. Tüm dosyalarınız ve ara yüzünüz üzerinde etkin bir işlem gücüne sahip olan sistem ile bilgisayarınızı oldukça fonksiyonel bir şekilde kullanabilirsiniz. Orijinal Windows 10 ürün anahtarları ile bu sistemi bilgisayarınıza kurabilir ve dilediğiniz gibi işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bu noktada ürününüzün orijinal olması oldukça önemlidir. Orijinal olamayan Windows ürünleri bilgisayarınızda ağır hasarlara sebep olabilir. Sistem şişmesine sebep olabileceği gibi sürekli hata vererek belgelerinizi riske atabilir. Aynı şekilde orijinal olmayan korsan anahtarlar aracılığı ile yüklenen sistemler belli virüsleri bilgisayarınıza taşıyabileceğinden cihazlarınızı kullanılamaz hale getirebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak, bilgisayarınızın sağlığını gözetmek ve maddi olarak da zarara uğramamak adına lisanslı anahtarlar tercih etmeniz gerekmektedir. Bu anahtarlara Microsoft onaylı sistemler üzerinden ulaşabilir ve bilgisayarınıza buradan yükleyebilirsiniz.

W10 Yenilikleri

Windows 10 sürümü birçok yeniliği de beraberinde getirmektedir. Bu yenliklerim başında hız faktörü gelir. W10 sisteminin kurulu olduğu bilgisayarlar oldukça kısa bir sürede sıfırdan başlatılarak açılmaktadır. Bu noktada kullanıcılarının zamandan tasarruf etmesine olanak tanıyan Windows aynı performansı uygulamalar arası geçişte de sergilemektedir.

Uygulamalar ve sayfalar arası geçiş oldukça seri ve pratik bir şekilde sağlanmaktadır. Orijinal Windows 10 sistemi ile oyun oynarken kasılma, ısınma gibi istenmeyen reaksiyonlara maruz kalmazsınız. Bu özelliği ile de oyuncuların yüzünü güldürmektedir. Aynı şekilde başarılı renklendirmesi ve canlı grafikleri ile göz doldurmaktadır.

Alışılmış Windows tasarımını geliştirerek sunan W10 sistemi başlat menüsü ve bildirim paneli ile işlevsellik konusunda kullanıcılarından tam puan almayı başarmıştır. Xbox uygulaması ile koordineli bir şekilde çalışan Windows sistemi oyunculara bu konuda oldukça avantaj sağlamaktadır.

Xbox üzerindeki oyunları bilgisayarınıza ulaştırmakta ve cihazlarınız üzerinden oynama şansı sunmaktadır. Tüm bu yeniliklere cihazınız üzerinden ulaşmak için orijinal Windows 10 anahtarını satın alabilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Online olarak satın almanız halinde mail adresinize gelen kodla işlem gerçekleştirebilirsiniz. https://enucuzlisans.com/windows-10-pro-bireysel-dijital-lisans/ sayfasında orijinal ürünlere sahip olabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir