Office

Office Lisansınızda Bir Sorun Var Hatası Çözümü

Office Lisansınızda Bir Sorun Var Hatası

Office Lisansınızda Bir Sorun Var Hatası Çözümü

Office Lisansınızda Bir Sorun Var Hatası, genellikle yasa dışı etkinleştirme sağlanan veya sahte olarak yüklenen programlarda ortaya çıkan sorunlardan ya da güncelleme esnasında oluşabilecek hatalardan kaynaklanır. İşlevsel bir hata olmamasına rağmen sürekli göz önünde olduğundan can sıkıcı bir hata olduğu söylenebilir. Bu durumu programsız bir şekilde çok uygun fiyatlara Office Lisans satın alarak kökten çözebilirsiniz.

Office Lisansınızda Bir Sorun Var hatasına benzer olarak “Bir sorun oluştu” pencereli mesaj altında “Programınızı başlatamadık. Lütfen yeniden başlatmayı deneyin. Başlamazsa Denetim Masası’ndaki ‘Programlar ve Özellikler’den Office’i onarmayı deneyin.” ibaresini görebilirsiniz. Bunun için cihazınızı yeniden başlatmanız ve yeniden oturum açarak Office programlarını başlatmanız yeterli olacaktır.

Orijinal bir lisans almanıza rağmen probleminiz çözülmüyorsa aşağıdaki adımları denemeniz sorun çözümü için yeterli olacaktır.

  • Başlat tuşuna tıklayın (Sol altta yer alan Windows tuşu).
  • Uygulamalar ve Özellikler’i seçin (Sürüme göre Programlar ve Özellikler de olabilir).
  • Onarmak istediğiniz Microsoft Office ürününüzü seçin.
  • Değiştir butonuna tıklayın.

Bu işlem sonucunda tüm Office paketi onarıldığı için yalnızca Word ya da Excel gibi tek bir uygulamada bu problemle karşılaşıyorsanız uygulamanın adıyla aratın ve bu uygulama için bu adımları izleyin.

  • Değiştir butonuna tıkladıktan sonra Office sürümünüze bağlı olarak Tıkla-Çalıştır veya MSI tabanlı olarak onarım başlığı altında iki seçenek ile karşılaşacaksınız. Yükleme türünüz hangisiyse bunu seçin ve ardından Onar butonuna tıklayarak işlemi bitirin.

Onarımı tamamladıktan sonra Office programlarınızı yeniden kullanabilirsiniz. Tüm bu işlemler sonucunda hala hata alıyorsanız mutlaka Office Pro Plus 2019 Lisansı satın alarak ürününüzü orijinal bir hale getiriniz. Böylelikle hem uygun fiyatlarla orijinal yazılım kullanmış olacak hem de problemsiz bir şekilde tüm güvenlik güncellemelerini alabileceksiniz. Lütfen unutmayın; orijinal olarak kullanılmayan yazılımlar işletim sisteminizi ve tüm dosyalarınızı tehdit etmektedir. Bu yazılımların oluşturduğu güvenlik açığı ve hatta içerisinde bulunan güvenlik açıkları sebebiyle sisteminiz kötü amaçlı yazılımlara karşı savunmasız hale gelir. Savunmasız hale gelen işletim sistemini avlamak bir kötü amaçlı yazılım için çok kolaydır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir