Office

Office 365 Pro Plus Dijital Lisans Hesabı

Office 365 Pro Plus Dijital Lisans Hesabı

Office 365 Pro Plus Dijital Lisans Hesabı

Office uygulamalarına istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman erişebilmek için gerekli olan Office 365 Pro Plus Dijital Lisans Hesabı, sürekli güncelleme almasıyla her zaman en güncel sürümü kullanmanıza olanak sağlar. Kararlı deneyimi sayesinde Windows bilgisayarınız üzerinde, MAC üzerinde, iOS ve Android tabanlı cihazlarda Office uygulamalarını sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Office 365 Pro Plus Dijital Lisans Hesabı ile 1 yıl boyunca tüm Office uygulamalarını kesintisiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Office 365 uygulamaları hem iş hem de bireysel hayatınızda size hem kolaylık hem güvenlik sağlayacaktır. Bilişim teknolojileri hakkında herhangi bir bilginiz olmasa bile uygulamaları kolayca kullanabilir, kolay çalışma alanı sebebiyle rahatlıkla belgelerini organize edebilirsiniz.

Office 365 Pro Plus Dijital Lisans Hesabı Çeşitleri

Office lisansı ve Office yazılımları, birçok farklı seçenek ile son kullanıcıya sunulur. Örneğin Microsoft 365 Bireysel abonelik ürünü genellikle 12 aylık olarak satılır. İçerisinde 1 TB OneDrive depolaması da yer alan bu abonelikte Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access uygulamaları yer alır. Bu aboneliğin Premium seçenekleri de bulunmaktadır. Kurumsal olarak da yine farklı paket tercih edilmesi gerekir. Office 365 Bireysel ve Office 365 Kurumsal arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Özellik olarak üstüne biraz daha koyulan Office 365 Kurumsal, şirketlerde kullanıma uygundur. Office 365, birden çok cihazda kullanılabilir. Belgeler üzerinden iş arkadaşlarınızla ya da bir proje üzerinde çalıştığınız çalışma arkadaşlarınızla çevrimiçi ortamda iş birliği yapabilirsiniz. Office 365 yazılımları sayesinde kesintisiz ve güvenli olarak belgelerinize ulaşabilirsiniz.

Office yazılım ve lisanslarının farklı şekillerde son kullanıcıya sunulduğundan bahsetmiştik. Süresiz seçenekler de Office ürünlerinde yer almaktadır. Fakat bu süresiz seçeneklere format veya bilgisayar değişikliği sonrasında destek verilmemektedir. Üstelik birden fazla cihazda aynı anda kullanılamaz, yalnızca tek bilgisayarlıktır. Office yazılımları içerisinde farklı dil seçenekleri de yer almaktadır. Böylelikle Office uygulamalarını Türkçe ya da tercih ettiğiniz farklı bir dil ile kullanabilirsiniz. Gerek iş yerinizde gerek ise okul ve bireysel hayatınızda hayat kolaylaştırıcı işlevleri olan Office 365 Lisanslı ve Orijinal Hesap, sitemiz üzerinde çok uygun fiyatlarla sizlerin kullanıma sunulmuştur.

Fiyatının uygunluğu sebebiyle ömürlük olan Office 2019 Pro Plus veya Office 2016 Pro Plus ürünleri, abonelik sistemi ve garantisi sebebiyle de Office 365 hesabı tercih edilmektedir. Öğrencilerin de sıklıkla kullandığı Office uygulamalarını Office 2019 Pro Plus Satın Al linkinde yer alan ürünü satın alarak tek seferlik de satın alabilirsiniz. Office lisans yazılımı yalnızca iş hayatınızı düzenlemez, gündelik hayatta programlama yaparken de her zaman yanınızda olur. Bireysel olarak kullanılan Office yazılımlarında genelde abonelik tercih edilmektedir.

Office 365 Pro Plus Dijital Lisans Hesabı Fiyatları

Office ürünlerinin lisans ücretleri özellikle kullanım süresine göre değişmektedir. Kullanım süresi arttıkça (abonelikten – ömür boyu kullanıma) fiyatta da orantılı olarak artış yaşanmaktadır. Örneğin Office 2016 Pro Plus Sınırsız yazılımı yıllık aboneliğe göre daha pahalıdır. Office ürünlerinin içeriği de fiyatı etkiler. Örneğin bazı Office paketlerinde Access, Outlook gibi uygulamalar yoktur ve fiyatları daha düşüktür. Genellikle Office sürümlerinin son versiyonları da daha pahalıdır. Örneğin Office 2021 Pro Plus sürümü Office 2019 Pro Plus sürümüne nazaran daha yüksek fiyat etiketine sahiptir.

Office 365 Hesabı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Office yazılımları ve aslında tüm bilgisayar yazılımları gelişen teknoloji sayesinde kolayca ulaşabildiğimiz ürünler olmuştur. Office 365 Professional Plus Dijital Lisans Hesabını kolayca satın alabilirsiniz. Bu yazılım için hesap alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta elbette orijinallik ve güvenilirliktir. Orijinal olmadan kullanacağınız tüm yazılımlar bilgisayarınıza zarar verebilir ve uygulamalarda problem çıkarabilir. Office lisans yazılımı seçerken dikkat edilmesi gereken başka bir nokta ise sisteminizin türü ve sahip olduğu donanım özellikleridir. Bilgisayarınıza uygun olan Office sürümünü seçmeli ve onu kullanmalısınız. Örneğin Windows 7 bilgisayarlarda Office 2021 sürümünü kullanamazsınız. Eğer sistem gereksinimlerini kontrol etmezseniz dijital lisans kodlarında kanunen iade alınamadığı için paranızı yanlış bir programa vermiş olabilirsiniz. Böyle bir durumla ortaya çıkmadan önce mutlaka Office sürümlerin minimum sistem gereksinimleri kontrol edilmesi gerekir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir