Office

Office 365 İçeriği

Office 365 İçeriği

Office 365 İçeriği

Office programlarının en güncel olanı ve abonelik sistemine sahip olanının adı verildiği Office 365, içerisinde klasik Office programlarının dışında Access, Publisher ve OneNote gibi ekstra uygulamalar da bulundurmaktadır.

Office 365 Nedir?

Sınıfının en iyi Office uygulamalarının yanı sıra akıllı bulut hizmetleri ve gelişmiş güvenlik duvarı ile adı Microsoft 365 olarak güncellenen Office 365, iş ve bireysel hayatta önemli hedeflere ulaşmaya yardımcı olmak üzere tasarlanan üretkenliğin ön planda olduğu bir bulut sistemidir. İlk yayınlanması 11 yıl önce, 28 Haziran 2011’de ortaya çıkan Office 365, her geçen gün aldığı güncellemelerle modern bir yapıya dönüşmektedir. Ekim 2010’da duyurulan Office 365, beta sürümünden başlayarak bir sonraki sene tamamen kullanıma açıldı. Office 2013’ün piyasaya sürülmesiyle Office 365, ilk güncellemesini almış oldu. Bu süreçten itibaren hem yeni Office uygulaması duyurulduğunda hem de yıl içinde belirli aralıklarla güncellenen Office 365, kullanıcılarını şimdiye kadar hiç yarı yolda bırakmadı.

Office 365 İçeriği ve Avantajları

Microsoft Office 365 ürünü sayesinde sürekli erişim ile belgelerinize her yerden erişebilir ve operasyon süreçlerini kısaltarak artan verimliliğe ulaşırsınız. İlk yatırım ya da operasyon sonucundan maliyetlerden ortaya çıkacak ekstra ücretlerden kurtularak maliyet avantajı yaşarsınız. İhtiyacınıza uygun farklı altyapı ve esnek çözüm içerikleriyle işinizde fark yaratırsınız. Üstelik yüksek güvenlik tedbiri ile bilgilerinizi de güvenle korursunuz. Microsoft 365 sayesinde dilediğiniz cihaz üzerinde belgelerinize ulaşmakla kalmayarak ortak olarak belgelerle çalışabilir, anlık mesajlaşabilir, e-posta ve web üzerinden Office uygulamalarını kullanma gibi avantajlar dünyasına adım atabilirsiniz.

Office 365 İçeriği Planlarının Adı Nedir?

Office 365, bireysel planlarının yanı sıra iş planlarına da sahiptir. İş planlarının ismi yakın zamanda Microsoft 365 olarak değiştirilmiştir. Office 365 içeriği değişmemiş olsa da isimleri farklılaşmıştır. Aşağıda sizlere bu değişiklikleri aktaracağız;

Eski isim: Office 365 İş Başlangıç               Yeni isim: Microsoft 365 İş Temel

Eski isim: Office 365 İş Ekstra                     Yeni isim: Microsoft 365 İş Standart

Eski isim: Microsoft 365 İş                           Yeni isim: Microsoft 365 İş Ekstra

Eski isim: Office 365 İş                                   Yeni isim: Microsoft 365 Uygulamaları

Office 365’in Adı Neden Değişti?

Office 365 uygulamalarının ürünün adını tam olarak yansıtamadığını düşünen Microsoft yetkilileri, ürünün adı ile uygulamaları son kullanıcıya daha efektif bir şekilde aktarılmasını sağlamak için değiştirmiştir. Microsoft 365, sınıfının en iyi Office uygulamalarının yanı sıra akıllı bulut hizmetleri ve gelişmiş güvenliğin yanı sıra Office 365 içerisinde bulunan her şeyi içermektedir.

Office 365 ve Microsoft 365 Arasında Fiyat Değişikliği Bulunuyor mu?

Hayır. Küçük ve orta ölçekli işletme planları için yalnızca isim değişikliği yapıldı. Fiyat ya da temel özelliklerde hiçbir değişiklik yapılmadı. Planlar bire bir aynı kaldı.

Microsoft 365 Kaç Farklı Bilgisayara Yüklenebilir?

Aboneliğe sahip hesaplar, eski adıyla Office 365 uygulamalarını toplam beş PC, MAC, tablet veya mobil cihaza yükleyebilir.

Office 365 Satın Alma

Office 365’i satın almak için Office 365 Satın Al sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Tüm kredi kartlarıyla ödeme yapabilirsiniz. Abonelik tutarınız kredi kartı ekstrenizde yer alacaktır. Otomatik faturalandırma bulunmamakla birlikte süreniz bulunduğunda yenileyebilirsiniz. Satın alımı gerçekleştirdikten sonra tarafınıza e-posta ile hesabınız iletilecektir. Dilerseniz yalnızca kredi kartı ile değil havale ile de işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Fiyatlarımıza KDV dahil olup tarafınıza faturalandırılmaktadır. Office 365 Bireysel ve Office 365 Kurumsal olarak iki farklı paketimiz bulunmaktadır. Bireysel kullanım için ya da şirketinizin kullanımı için bu ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

Office 365 İnternetsiz Kullanma

PC ya da MAC bilgisayara yüklediğiniz Office 365 uygulamalarını çevrimiçi olmadığınız sürece de kullanabilirsiniz. Fakat OneDrive ile eşitleme yalnızca çevrimiçi olduğunuzda yapılır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir