Office

Office 365 Full Yapma Programsız

Office 365 Full Yapma Programsız

Office 365 Full Yapma Programsız

Microsoft Office 365 programları, hemen her bilgisayarda bulunan ve bilgisayarın vazgeçilmez programlarından biridir. Yazı yazmak ve belge oluşturmak için kelime işlemci uygulaması olan Microsoft Word, hesaplama ya da tablo gibi işlemler için kullanılan Microsoft Excel, iş veya eğitim hayatımızda sunumlarımızda kurtarıcı rolü oynayan Microsoft PowerPoint, maillerin takibi ve adeta ajanda görevi gören Microsoft Outlook başta olmak için daha birçok uygulama yer almaktadır.

Microsoft Office 365 uygulamalarını kullanabilmek için bilgisayarın işletim sisteminin Windows 10 ya da Windows 11 olması gereklidir. Office 365 uygulamaları Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 veya daha eski işletim sistemlerine yüklenememektedir. Bilgisayarınıza Office 365 uygulamalarını yüklemek ve bu uygulamaları etkinleştirmek için öncelikle kurulum dosyasını edinmelisiniz.

Kurulum dosyalarını internet ortamından indirebileceğinizden farklı sitelerden de edinebilirsiniz. Fakat biz sizlere kesinlikle resmî sitesinden dosyanın edinilmesi gerektiğini aktaralım. Office 365 Full Yapma Programsız işlemi için öncelikle lisanslı bir Office 365 hesabına ihtiyacınız vardır. Bu hesabı Office 365 Hesabı Satın Al sayfamızdan kolaylıkla edinebilirsiniz.

Hesabı edindikten sonra office.com adresine giriş yaparak şifrenizi değiştirmeniz gerekmektedir. Şifrenizi değiştirdikten sonra açılan sayfada sağ üst bölümde bulunan “Office Uygulamalarını Edinin” veya “Office Uygulamalarını Yükle” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza kurulum dosyasını indirebilir ve tek tıkla ürününüzü yükleyebilirsiniz. Yükleme sonrasında hesap otomatik giriş yapmış bir şekilde açılacağından Office 365 ürününüz otomatik etkinleşmiş olacaktır.

Office 365 Full Yapma Programsız işlemi için bazı kaynaklarda yasal olmayan yollar tavsiye edilmektedir. Herhangi bir şekilde yazılan kod ya da çalıştırılan bir dosya bilgisayarınıza virüs bulaştırabileceği gibi yasal olarak da bu işlemlerin gerçekleştirilmesi kesin olarak yasaklanmıştır. Lisanslı olmayan bir Office 365 programıyla hem güncellemeleri alamazsınız hem de tehditlere açık bir işletim sistemini kötü niyetli kişilerin eline bırakmış olursunuz.

Office 365 Full Yapma En Ucuz

Office 365 programlarınızı aktif hale getirmek için lisanslı bir Office hesabına ihtiyacınız bulunmaktadır. Enucuzlisans.com olarak sizlere her üründe sunduğumuz gibi bu üründe de en uygun fiyat garantisi sunuyoruz. Uzun yıllardır hizmet veren sitemiz sayesinde sizler de güvenle kredi kartı ya da havale seçenekleriyle satın alma işleminizi tamamlayabilir ve ürününüzü orijinal bir şekilde kullanabilirsiniz. Üstelik kargo ücreti ödemeden ve kargo beklemeden anında mail adresinizde lisanslı hesabınızı görürsünüz.

Office 365 Full Yapma Hesabı

Microsoft tarafından geliştirilen Office 365 uygulamaları dünya üzerinde en çok kullanılan Office uygulamasıdır. Office 365, genelde üniversite öğrencileri ve akademisyenler tarafından tercih edilir. Bu program sayesinde eğitimle alakalı içerikle de kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. İş hayatı için de sıklıkça tercih edilen Office 365, her türlü cihazdan kuruluma izin verir. Böylelikle tüm cihazlardan belgelerinize erişebilirsiniz.

Office 365 Full Yapma Programsız içinde Hangi Programlar Bulunur?

Office 365 içerisinde standart olarak yenilenerek, tek seferlik satın alınan Office programlarının (Office 2013, Office 2016, Office 2019, Office 2021 gibi) yanı sıra ek programlar da yer almaktadır. Office 365 içerisinde Access, Publisher gibi ek uygulamalar da yer almaktadır. Fakat Microsoft Project ve Microsoft Visio programları Office 365 içerisinde de bulunmamaktadır. Bu programların ayrı olarak satın alınması gerekir.

Office 365 Full Yapma Programsız Ücreti

Office 365’i tam sürüm haline getirerek lisanslı bir şekilde kullanabilmek için abonelik içeren bir hesap edinmeniz ya da direkt abonelik almanız gerekmektedir. Microsoft’un fiyat politikası aylık ve yıllık olarak değişmektedir. Ancak hali hazırda var olan hesabınıza abonelik almak yüksek ücretlerle karşı karşıya kalmak demektir. Enucuzlisans.com üzerinden Office 365 Lisanslı Hesap Satın Al seçeneğini tercih ederseniz çok daha cüzi ücretlerle üstelik aylık değil yalnızca yıllık ödemeyle aboneliğe sahip hesaba sahip olabilirsiniz. Böylelikle Office 365’in tüm güncellemeleri, ekstra uygulamalarıyla her zaman güncel kalırsınız. Office 365’in ve dolayısıyla Office uygulamalarının güncel kalması sonrasında eğitim, iş ya da bireysel hayatınızda belge, sunum, tablo gibi işleriniz hiçbir zaman yarım kalmaz. Yalnızca bilgisayarınız üzerinde değil telefon ve tablet ile her yerde belgelerinize erişerek düzenlemelerinizi, incelemelerinizi ya da gönderimlerinizi sağlayabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki cihazı güvenli tutmanın yolu orijinal yazılım kullanmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir