Office

Office 2021 Pro Plus Lisansının Özellikleri

Office 2021 Pro Plus Lisansının Özellikleri

Office 2021 Pro Plus Lisansının Özellikleri

Office 2021 Pro Plus lisansı ile birlikte artık bilgisayarlarda çok sayıda uygulama kullanılmaya başladı. Bu lisans sayesinde kullanıcılara Windows 10 cihazlarından yararlanma imkanı sağlamaktadır. Ayrıca Office 2021 ürünlerinin uzaktan yönetilmesi olanağı sunarak, üretkenliklerini artırmalarına yardımcı olur. Office 2021 Pro Plus lisansı, Office 2019 Pro Plus lisansına ilave olarak birkaç uygulamayı içermektedir. Ancak daha temelde aynı işlevler sunmaktadır. Office 2021 Pro Plus lisansı, artırılan ve yenilenmiş özellikler içermektedir. Böylelikle iş gücünün ve bu ürünleri kullanan kullanıcıların kullanımını ve yönetimini kolaylaştırır.

Office 2021 Pro Plus Uygulamaları

Office 2021 Pro Plus lisansı, Microsoft’un her zamanki çeşitli Office programlarını dahil etmektedir. Programlar, Excel ve Word gibi programlar ile birlikte bulunmaktadır. Outlook, PowerPoint, OneNote, Access, Undo, Publisher ve Skype for Business programların da içerisinde yer almaktadır. Açık kaynak programlar olan Microsoft Project ve Visio, Office 2021 Pro Plus lisansının paketinde seçilebilmektedir. Microsoft Office 2021 Pro Plus kendi sağladığı ürünlerden daha fazla verimlilik sağlamaktadır. Bunun için yeni donanım ve Yazılım seçenekleri desteği de sağlamaktadır.

Office 2021 Pro Plus Yönetimi ve Verimlilik

Office 2021 Pro Plus lisansı, kullanıcıların Windows 10 cihazlarını kontrol etmesini sağlamaktadır. Ayrıca Office ürünlerinin nasıl dağıtılacağını ve nasıl yönetileceğini kontrol etmesini sağlamaktadır. Her şeyin doğru çalışmasını sağlamasını sağlar. Office 2021 Pro Plus lisansının desteklenen özellikleri bulunmaktadır. Şirketler için Yönetim Merkezi, Office Güvenlik Merkezi ve Office Mobil Güvenliği bir araya getirmeyi de içerir. Office 2021 Pro Plus lisansından gelen özellikler, kullanıcıların zamandan tasarruf etmesine, üretkenliklerini arttırmasına ve kullanılan bilgilerin kolayca paylaşılmasına yardımcı olur.

Üretkenliğinizi Artırın

Office 2021 Pro Plus lisansı, üretkenliği arttırmak ve iş verimini artırmak için eklenen birçok özellik içerir. Bu sayede Office 2021 Pro Plus lisansının, birden çok uygulama içerdiği ve güvenli ve verimli bir ortam sağladığı düşünülürse, şirketlerin giderek daha fazla Office 2021 Pro Plus lisansına yönelmesi gerektiği açıktır. Office 2021 Pro Plus lisansının, kullanıcıların üretkenliğini ve verimliliğini arttırmaya yardımcı olan olan gelişmiş özellikleri ve çalışma ortamlarının kolayca ve etkin olarak yönetilmesi ve yönetilmesi sayesinde kullanıcıların güvenli ve verimli olması açısından Office 2021 Pro Plus lisansının önemi giderek artmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir