Office

Office 2021 Lisans

Office 2021 Pro Lisans

Office 2021 Lisans

Office 2021, Microsoft tarafından çıkarılan Office sürümlerinin en yeni versiyonu olarak öne çıkmaktadır. 2022 yılı Ocak ayı itibariyle Microsoft tarafından geliştirilen ve Office sürümlerinin en kararlısı olan Office 2021 Lisans ürününü sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Office 2021 Lisansı, klasik Office uygulamalarını ve Outlook’u içermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal kullanıcılara hitap etmektedir. Windows 10 ve Windows 11’de çalıştırılabilen Office 2021; Word, Excel, Powerpoint ve Outlook gibi en çok kullanılan uygulamaların dışında sürümlere göre farklılık gösterse de Access gibi veritabanı uygulamalarını da içermektedir. Evde ya da işte kullanmak üzere tek bilgisayarlık olarak satılan Office 2021 Lisansı, tek seferlik satın almayı içerir. Format atmadığınız, bilgisayarı değiştirmediğiniz sürece aynı bilgisayar üzerinde sınırsız kullanabilirsiniz.

Office 2021 Süresiz Lisans

Office 365 gibi abonelik sistemine sahip olmayan Office 2021 Lisansı, tekrar tekrar ödeme yapma gereksinimi ortadan kaldırır. Orijinal olmayan ve yasa dışı uygulamalar tarafından lisanslanan bilgisayarlar %33 oranında kötü amaçlı yazılıma maruz kalıyor. Bunun yanı sıra bu oran işletmelerde daha da yüksek seviyelere ulaşıyor. Orijinal yazılım kullanmayan işletmelerin %50’si yani her iki işletmeden biri veri ihlali ya da iş verimliliği kaybı ile karşı karşıya kalıyor. Üstelik orijinal lisans ile değil farklı yazılımlar ile etkinleştirilen uygulamalar da çok fazla risk barındırıyor. Bunların içerisine kimlik ve kredi kartı gibi bilgileri toplayan yazılımlar da eklenebildiği için verilerinizin çalınması riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Office 2021 Lisans satın alımını sağladıktan sonra tüm bunlardan uzak olarak güvenli bir şekilde sisteminizi koruyabilirsiniz. Her geçen gün gelecek olan yeni yazılım güncellemeleri ile Office uygulamalarını da daha verimli bir şekilde kullanabileceksiniz.

Office 2021 Lisans Satın Almak

Office 2021 Lisans satın alımını tarafımızdan gerçekleştirirseniz tarafınıza ESD Lisans gönderilecektir. ESD Lisans, kutulu bir ürün ile aynı özellikleri taşımaktadır. Dünyanın dijitalleşmesiyle ekstra kargo, bandrol masrafı ortadan kaldırılmıştır. Böylelikle günümüzde ürün anahtarları dijital ortamda mailinize gönderilmeye başlanmıştır.

Satın alacağınız ürün sonrası teknik bir problem yaşarsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz size her zaman yardımcı olma garantisi sunmaktadır. Office uygulamalarını bir kez bilgisayarınıza (Windows veya MAC) yükledikten sonra işlerinizi halletmek için internete bağlanma zorunluluğunuz da ortadan kalkar. Böylelikle çalışmaya istediğiniz yerden ve istediğiniz şekilde devam edebilirsiniz. Yenilikçi iş birliği araçlarıyla Office 2021 sayesinde aynı anda ve aynı belge üzerinde başkalarıyla birlikte çalışabilirsiniz. Office 2021 ile ortaya çıkan yeni araçlar ve güncellenen özelliklerle daha kolay düzenleme yapabilirsiniz. Dosyalarınızı da kolayca inceleyebilirsiniz.

Microsoft 365 (Office 365) ve Office 2021 Arasındaki Farklar

Microsoft 365 adıyla da bilinen Office 365; Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher ve Access gibi premium uygulamalarla birlikte gelmektedir. Bu noktada Publisher ve Access’in yalnızca Windows yüklü bilgisayarda kullanılabildiğini unutmamak gerekir. Bu uygulamalar birden fazla cihaza yüklenebilir. Office 365; Windows, Mac, iPad, iPhone ve Android işletim sistemlerinin tamamını destekler. Farklı bir artısı ise 1 TB OneDrive depolama alanıyla birlikte gelmesidir. Office 2021 ise Office 365’in aksine abonelik sistemine sahip değildir. Office 2021’i tek seferlik satın alırsınız. Hem Windows hem de Mac için Word, Excel ve Powerpoint gibi klasik uygulamalarla birlikte karşımıza çıkan Office 2021, aynı bilgisayar üzerinde süresiz olarak kullanabilir. Office 2021 Lisansınızı uzun yıllar tüm güncellemeleri alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Bilgisayarım Office 2021’i Çalıştırır mı?

Bilgisayarınızın işletim sistemi Windows 10 veya Windows 11 ise Office 2021 uygulamalarını çalıştırmaktadır. Daha fazla bilgiye ulaşmak için Microsoft’un resmi sayfasında yer alan Office 2021 sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.

Office 2021’i Çalıştırmak için İnternete İhtiyacım Var mı?

Hayır, Office 2021’i çalıştırmak için bir internet bağlantınız olmasına gerek yok. Office’i indirmek ve yüklemek için internet bağlantısı gerekmektedir. Programı kurduktan sonra uygulamaları kullanmak için bir internet bağlantısı gerekmemektedir.

Eski Office Sürümlerinde Office 2021 ile Oluşturulan Belgeler Açılır mı?

Office 2021 ile oluşturduğunuz belgeler 2008 ve 2011 sürümleri haricinde tüm sürümlerde açılır. Aynı zamanda düzenleme de yapılması mümkündür. Bu eski sürümleri kullanan kişilerin ise uyumluluk paketi yüklemesi gerekir. Office 2013, 2016, 2019 ve 365 sürümlerinde belgeleriniz sorunsuz olarak açılabilir.

Kurumsal olarak kullanıma uygun olan Office 2021 Professional Kurumsal Lisans ürünümüzü de incelemek isteyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir