Office

Office 2013 İle Bütünsel Büro Verimliliği

Office 2013 İle Bütünsel Büro Verimliliği

Office 2013 İle Bütünsel Büro Verimliliği

Office 2013, Microsoft tarafından özel olarak geliştirilen ve tasarlanan bir programdır. Tüm ofis aracını tek bir pakette sunan kapsamlı bir büro yazılım paketidir. Office 2013, üretkenlik arttırma, verimli çalışma ve takım çalışmasının hızla ve kolay kullanım için hazırlanmıştır. Bu ofis programının sunduğu özellikler arasında etkileşimli hizmetler yer almaktadır. Bunun yanı sıra güçlü verimlilik araçları, web özellikleri ve herhangi bir cihazda erişilebilirlik bulunmaktadır.

Office 2013’ün Verimliliğini Artırma Yöntemleri

Verimlilik artırmak için, Office 2013 için çözümler sunan kapsamlı ve entegre bir analiz yazılımı kullanmanız gerekir. Analitik çözümler, çalışanlarınızın günlük faaliyetinin sonuçlarını anlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca takım performansını da optimize etmeye yardımcı olur. Bu sayede gelişmiş özellikleri ile çalışanları daha erken sonuçlar üretmek için kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Office 2013 ile Artan İletişim ve Ortak Çalışma Becerileri

Office 2013, ofis aracının her türlü aktiviteyi tek bir yazılım ortamında sunmaktadır. Bunun yanı sıra takım çalışmasının ötesinde ortak projelerin başarılı bir şekilde bitmesini sağlamak için özellikler de içerir. Office 2013’ün sunduğu etkileşimli özellikler arasında e-posta, sohbet, dosya paylaşımı, bulutta depolama ve doğrudan belgeleri ve görüntüleri birbirleri arasında daha da zengin iletişim destekler. Buna ek olarak, Office 2013 tüm kullanıcıların kişiselleştirilen çalışma ortamları oluşturmasına ve ortak veri üretimi, paylaşımı ve protokolleri kolayca taşınmasına izin verir.

Office 2013’ün Özellikleri

Office 2013 özelliksizlik, sorunsuz çalışma, güvenlik ve verimlilik ile beğeni topluyor. Bu yazılım paketini Microsoft OneDrive üzerinden senkronize edebilirsiniz. Bu sayede tüm dosyalarınızı başka bir bilgisayarda da açabiliyorsunuz. Office 2013, bir çok yeni özellik sunmaktadır. Örneğin; Önizleme özelliğiyle kullanıcılar tek bir düğmeye basarak Word’teki dosyalarında arama yapabiliyorlar. Bu özelliğin çok işe yarayan bir özelliği olan Power Query’de, günlük raporlar oluşturulabilir. Microsoft Office 2013, video konferansları görevi üstleniyor ve Skype sağlanıp, anlık iletişimde kısıtlılık yok.

Office 2013’ün Güvenliği

Office 2013, Avrupa Birliği Standartlarına uygun ultra güvenli, esnek ve güvenilir bir çalışma ortamı oluşturuyor. Bu sayede kişisel bilgilerinizi koruyabiliyor ve isteğinize göre güvenlik ayarları yapabiliyorsunuz. Uygulamalar, web tarayıcılarının IP adresleri ve algoritmalarını kullanarak girdileri kontrol ediyor. Office 2013, ek bir giriş işlemi uyguluyor ve şifre, ara kart vb. Windows güvenlik protokollerini kullanıyor.

Office 2013’ün Verimliliği

Office 2013, verimlilik artışının yanı sıra kullanıcıların her türlü işlemleri daha kolay hale getiriyor. Birçok Office 2013 uygulaması, kullanıcıların çalışmalarını daha verimli biçimde gerçekleştirmesine ve daha hızlı verim almasına olanak sağlıyor. Office 2013, tek bir arabirim üzerinden tüm uygulamalarla çalışma imkanı sunuyor. Office 2013’ün, arama özelliği özelleştirilebilmektedir. Kişisel verileri kullanıcılar arasında paylaşmayı kolaylaştırarak etkileşimli dosyalar ve makale yazma özellikleri de mevcuttur.

Office 2013 canla başla tüm kullanıcıların beklentileri doğrultusunda tasarlanan güvenlik, verimlilik ve özellikleri ile kolay kullanım sağlayan üstün bir büro programıdır. Davranışlarınızı özelleştirerek kime veya nereye gittiğinize göre güvenlik ayarlarınızı, kullanabileceğiniz Office uygulamalarını ve böylece belirli kaynaklardan yararlanabilmenizi sağlayarak kendinize Office 2013 ortamı oluşturabiliyorsunuz. Office 2013 lisans satın almak için sitemize ulaşabilirsiniz. Ayrıca yeni sürümlerden olan Office 2016 lisansı da tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir