Office, Windows

Microsoft Ürün Anahtarı Satın Almak

Microsoft Ürün Anahtarı

Microsoft Ürün Anahtarı

Gelişen günümüz çağıyla birlikte bilgisayarlar artık sağ kolumuz haline gelmiştir. Ofis ortamında, ödevler de veya madde halinde sıralanacak birçok alanda işlerimizi bilgisayar ile rahatlıkla halledebilmekteyiz. Durum böyle olunca kullandığımız bilgisayarda ki işletim sistemimiz de oldukça önem arz etmektedir. Yapılacak işlemlerde her şeye cevap vermesi ile tercih sebebi Microsoft olmaktadır. Durum böyle olunca işletim sistemine sahip olunan her bilgisayarı daha donanımlı kullanmak isteriz.

Genel olarak windows işletim sistemi daha fazla tercih edilmektedir. Microsoft kullanacaksanız eğer, aldığınız ürün ile verilen microsoft ürün anahtarı ile etkinleştirmelisiniz. Bunun için 25 karakterli bir koda ihtiyacınız olacaktır. Bu kod ürünün üzerinde olmakla beraber, eğer ürün internetten satın alınmış ise mailiniz kontrol ederek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Eğer yeni bir kod edinmek istiyorsanız da bu kodu orijinal içerik olarak satın almanız sizler için daha iyi olacaktır. Çünkü orijinal olmayan ürün anahtarı ile sistem sorun çıkartabilir. Durum böyle olunca sahte olan ürün anahtarı zarar vermektedir. Eğer kendiniz yeni bir ürün anahtarı almak istiyorsanız araştırma yaparak orijinal içerikli ürün anahtarı satın almanız bilgisayar performansı açısından da oldukça elzemdir.

Microsoft Ürün Anahtarı Nasıl Alınır?

Microsoft ürün anahtarı aldığınız üründe bulunan işletime dayanan 25 karakterli bir koddur. Ürün anahtarı ile satın almış olduğunuz ürününüzü etkinleştirerek kullanmayı hedefler. Bu kod ile sisteme giriş yaparak etkin hale getirebilirsiniz. Fakat kaybolan ürün anahtarını temin etmek, sizin ne yapmak istediğinize bağlı bir olaydır.

Satın almış olduğunuz ürününüz için yeni bir ürün anahtarı almak istiyorsanız da geçerli satın alma belgeniz ile de microsoft ile iletişim kurarak yeniden sahip olabilirsiniz. Bunun dışında içeriği orijinal olan microsoft ürün anahtarı satın alarak da durumu çözebilirsiniz.

Lisans anahtarı ve kurulum adımları girmiş olduğunuz mail adresine gelerek size yön vermektedir. Alınan anahtardan sonra tüm güncellemeler yapılabilmektedir ve süresi sınırsızdır. Böylelikle bilgisayarınızdaki işlerinizi daha pratik ve güvenli bir şekilde halledebilirsiniz. Bu durumda yeni bir ürün anahtar kartı satın alarak durumu çözebilirsiniz

Microsoft Ürün Anahtarı Çalışmaması

Microsoft ürün anahtarı ile bilgisayarınızda etkinleştirdiğiniz takdir de hedeflediğiniz kullanım alanını sunmaktadır. Durum böyle olunca tüm güncellemeler ve işletim sistemi de devreye girmektedir. Ürününüzü satın aldığınız zaman bu 25 karakterli kod alınan üründe güncel şekilde bulunmaktadır. Fakat eşleşmediği takdir de ise bu durumu satın almış olduğunuz yetkiliye, satın alma belgesi ile bildirmeniz çözüm önerisidir. Ancak bu da çözüm değilse ve ürün dışında bir sistem alınmış ise bu sistemin sahte bir microsoft ürün anahtarı olma olasılığı çok yüksektir.

Eşleşmiş olsa dahi bu işletime zarar verecektir. Bu durumlar dışında microsoft işletim sistemine de göz atmak gereklidir. Eğer ürün anahtarınız çalışmıyor veya eşleşmiyor ise işletim sistemini yükseltmeniz de gerekebilir. Bu kişiler açısından zorlayıcı bir durum gibi gözükse de oldukça basit bir yöntemdir. İşletim sistemi yükseltme adı altında yapacağınız araştırmalar sonucu; adımlarla size gösterilen işletim sistemini güncelleme ile oldukça basit ve bilgisayarınızın kullanım kalitesini de arttıran bir yöntem olacaktır. Yeni nesil Microsoft ürün anahtarını almak için tıklayınız!

Windows İşletim Sistemi

Microsoft windows işletim sistemi oldukça adından söz ettiren ve kullanılması tercih edilen bir işletim sistemidir. Birçok sürümü ile kullanıcılarına pratik ve güvenli bilgisayar kullanımı sunmaktadır. Durum böyle olunca kullanıcılar çıkan yeni sürümleri kullanma fırsatı buldukça bir üstü her zaman rağbet görmektedir. En güncel işletim sistemi windows 10 olarak sunulmaktadır. Windows 10 işletim sistemi ile işlerinizi hiç olmadığı kadar hızlı ve güvenli yapmanızı hedefliyor ve aynı zamanda da ofis programlarının grafikleri ve pratikliği de kolaylık sunduğu gibi office programların da aynı durum söz konusu olup mutlaka orijinal içerikli lisans alımı yapılmalıdır.

Orijinal microsoft ürün anahtarı almak istediğiniz de güncel windows işletim sistemine sahip olmanızda önemli olup, eğer eşlememe durumu da varsa bilgisayarınız sizden işletim sisteminin güncelliğini teyit edecektir. Bu adımlar sonucu ihtiyacınız olan sürümü bilgisayarınıza tanımlayarak hemen akabinde de istediği ürün anahtarını kullanarak hedefinize yönlenmiş olursunuz.

Sahip olduğunuz dışında bir ürün anahtarı satın almak istiyorsanız, bu anahtarın orijinal ve güvenli olmasına özen göstererek hem işletime zarar vermemiş olursunuz hem de bilgisayarda yapacağınız işlemleri daha güvenli yaparak sorun yaşamamış olursunuz. https://enucuzlisans.com/office-2019-professional-bireysel-dijital-lisans/ sayfası aracılığıyla güncel ürün anahtarını satın alabilirsiniz!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir