Office

Microsoft Office ESD Nedir?

Microsoft Office ESD Lisans

Microsoft Office ESD Nedir?

Microsoft Office ESD Nedir cevabını vermeden önce Microsoft 365 nedir? Sorusuna bakalım. Microsoft 365, sınıfının en iyisi Office uygulamalarına sahip olan ve akıllı bulut hizmetleri ile gelişmiş bir güvenlik sistemi sunan Office uygulamalarını içeren bir buluttur. Microsoft’un Office 2010, Office 2013, Office, 2016, Office 2019 ve Office 2021 uygulamalarından farklı olarak bulutta çalışmaya izin verir ve yıllık bir ödeme sistemi vardır.

Microsoft Office’nin ne olduğu hakkında neredeyse her bilgisayar kullanıcısının hali hazırda bir fikri bulunmaktadır. Office uygulamaları olan Word, Excel, PowerPoint, Outlook gibi programları içeren çatı bir isimdir. Microsoft Office ESD ise Electronic Software Delivery yani yazılımın elektronik ortamda teslim edilmesidir. Yeni nesil lisanslama yöntemi olarak ortaya çıkan Microsoft Office Elektronik Lisans, FPP adı verilen kutulu lisanslama işlemi ile aynı özelliklere sahiptir. Bir bilgisayarda kullanılabilen lisanslar, farklı bir bilgisayar satın alındığında veya bilgisayar değiştirildiğinde yeniden satın alınmalıdır.

Microsoft Office ESD Lisansı

Amatör ya da profesyonel projelerinizi geliştirmek, şekillendirmek için ofis yazılımları oldukça tercih edilmektedir. Microsoft Office ESD Lisans sayesinde sektörün lideri olan Office yazılımlarını kullanabilirsiniz. ESD yani elektronik lisanslı ürün olması fiyat avantajını da beraberinde getirir. Ekstra kargo ya da bandrol masrafı olmadığından kutulu ürünlerden daha ucuzdur ve içeriğinden hiçbir şey kaybetmez.

Neden Microsoft Office ESD Lisansı Satın Almalıyım?

Bireysel ya da işletme olarak kullanabileceğiniz Office uygulamaları sayesinde birçok uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Kelime işlemcisi yazılımı olan Microsoft Word yazılımını kullanabilir ve dijital ortamda belge oluşturabilir, yazı yazabilirsiniz.

İş ya da bireysel yaşamınızda tablo hazırlamak rutin işlerinizden biriyse de Microsoft Office Lisansını tercih edebilirsiniz. Microsoft Excel sayesinde karmaşık tablolara çözümler bulabilir, yaratıcılığınız ile uzun sürecek olan çalışmaları kolayca tamamlayabilirsiniz.

Gerçekleştireceğiniz profesyonel sunumlarda ya da bireylere yapacağınız basit projelerde de etkili görsel ve ses materyallerinden destek alarak çarpıcı etki yaratabilirsiniz. Microsoft Office Lisansı sayesinde Microsoft’un en prestijli yazılımlarından biri olan PowerPoint’i kullanarak etkileyici sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Elektronik ortamda daha aktif bir rol oynuyorsanız ve yazışmalarını daha kolay yoldan sürdürmeyi hedefliyorsanız Microsoft’un Outlook yazılımı da yardımınıza koşacaktır. Aynı anda hem Microsoft tarafından oluşturduğunuz e-posta adresinize gelen e-postalara hem de diğer servis sağlayıcılarının sunduğu e-posta adreslerini Outlook’a tanımlayabilir, her birine tek bir yerden ulaşabilirsiniz. Üstelik Outlook sayesinde görüşmelerinizi yapıp, saklayabilir ve daha sonra kullanmak ya da aktarmak için arşivleyebilirsiniz.

Microsoft Office ESD Lisans Nasıl Kullanılır?

Satın aldığınız Office programı sürümü için Microsoft tarafından belirtilen sistem gereksinimlerine sahip bir cihazınız mevcutsa satın alımınızdan sonra gerekli kod elinize ulaştıktan sonra gerekli bağlantı ve talimatları takip ederek yazılımı bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ardından yazılımı yükleyerek lisanslama işlemini sağlayabilirsiniz. Çok uzun sürmeyen kurulum işlemi sonrasında uygulamaları tek tek çalıştırıp test edebilirsiniz.

Microsoft Office ESD Lisans Avantajları

Microsoft Office Elektronik Lisans sayesinde sipariş ve kargo bekleme derdi olmadan talebiniz anında karşılanır ve elektronik ortamda lisansınız tarafınıza iletilir. ESD Lisans, çevrimiçi bir ürün olduğunda temel lisanslama gereği kurumsal kontrollerde sorulduğunda gösterilmesi gereken fiziksel kutu saklama zorunluluğu da ESD lisans sayesinde ortadan kalkmaktadır. Fakat özellikle kurumsal kullanıcılarda fatura ibrazı zorunlu bir hale gelmektedir.

Microsoft Office ESD Lisans Satın Alma Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle tercih edeceğiniz Office sürümüne karar vermelisiniz. Kararınızı verdikten sonra Office Lisans sayfamıza geçerek dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Ürünü sepete ekledikten sonra sizlere sipariş onay e-postası gönderilecektir. Siparişiniz çok kısa bir süre içerisinde ödeme işlemiyle birlikte kontrol edip onaylanacak ardından lisans anahtarınız veya lisanslı hesabınız e-posta adresinize iletilecektir.

Size gelen e-posta içerisinde ürünü nasıl kullanabileceğiniz, indirebileceğiniz ve yükleyebileyeceğiniz hakkında bilgiler yer almaktadır. Bu e-posta içerisinde anlatılan yönergeleri uygulayarak ürünü aktif hale getirebilirsiniz. Herhangi bir problem ile karşılaştığınızda sizlere yardımcı olmak için Canlı Destek operatörümüz, sesli yardım hattımız ve WhatsApp hattımız bulunmaktadır. Dilediğiniz platformdan sipariş numaranız ve yaşadığınız sorunu belirterek anında teknik destek alabilirsiniz.

En uygun fiyatlarla Microsoft Office ESD Lisans almak için sizler de uzun zamandır sektörde yer alan sitemizi tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir