Genel

Microsoft Office 365 Lisans

Microsoft Office 365 Lisans

Microsoft Office 365 Lisans

Bireysel ve iş yeri kullanımı için tercih edebileceğiniz Office 365, Microsoft’un yazılım ve hizmet abonelikleri için sunduğu uygulamalardır. Microsoft Office’nin Word, Excel, Outlook ve Powerpoint gibi uygulamaları sunduğu bu lisansı, web sitemizden temin edebilirsiniz. Profesyonel destek ve güçlü alt yapı ile sunduğumuz Office 365 Lisans ürünümüzü, 1 yıl boyunca sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Ev ya da ofis ortamında, iş çözümleri için kullanabileceğiniz bu lisans sayesinde, artık işlerinize profesyonel çözümler sağlayacak ve sınırsız kullanım deneyimi yaşayacaksınız.

Sürekli olarak bildirimler ve anahtar onayı ile uğraşmadan, tek seferlik ürün etkinleştirme işleminin ardından orijinal ürünümüze sahip olabilirsiniz. Tek bir bilgisayarda sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz bu lisanslı ürünümüz, size cihazınızda bulunması gereken Office uygulamalarını en mükemmel şekilde kullanım imkanını sunar. İndirme linki ve kullanım yönergeleri, sisteme girmiş olduğunuz e-mail adresinize yönlendirilecektir.

Office 365 Lisans Özellikleri

Bilgisayar, Mac, tablet ve akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Office Lisans sayesinde, artık tüm Office uygulamalarını sınırsız ve orijinal ürün ayrıcalığı ile kullanım imkanı yakalayacaksınız. Dilerseniz evinizde ya da işyerlerinizde deneyimleyebilirsiniz. Tüm dillerde kurulum yapabileceğiniz bu uygulamayı, düşük sistem gereksinimleri ile cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Cihazınızın format atılıp atılmadığı önemli değildir çünkü 12 ay boyunca dilediğiniz kadar yükleme ve silme yapabilirsiniz aynı cihaza.

Office 365 Lisans Avantajları

Office ürünümüz, size profesyonel iş çözümleri sağlar. Lisanslama ve anahtar onayı gibi sorunlar ile sürekli karşılaşmaz ve can sıkıcı bildirimleri almazsınız. Sınırsız kullanımından dolayı herhangi bir kayıt yenileme işlemi ile de karşılaşmazsınız. Cihazınızdaki diğer uygulamalardan etkilenmez ve onların çalışma performanslarını da olumsuz etkilemez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir