Office

Microsoft 365 Ne Kadar?

Microsoft 365 Ne Kadar?

Microsoft 365 Ne Kadar?

Çalışma hayatında ayrıntı ve düzen sevenler için geliştirilen Microsoft Office 365, birçok programı bünyesinde barındırmaktadır. Aynı anda birden fazla yerden çalışmayı kolaylaştıran yazılım, pratikliği de kişilere sunmaktadır. Herkes için özverili ve düzenli bir çalışma ortamı sunan Microsoft 365 ne kadar sorusu da merak konusu olmaktadır. Sistemimizdeki tüm yazılımlar lisanslı ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz oldukça uygun fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Microsoft Office 365 sitemizde satış fiyatı ₺39.99 olarak belirlenmiştir.

Online çalışma alanlarında herkesin kendine uygun ortamı oluşturabilmesi için ideal bir düzen sunan Microsoft 365 beraberinde birçok avantajı da getirmektedir. Word, Excel, PowerPoint, Mail gibi uygulamaların hepsi birbiri ile senkronize olarak çalışmaktadır. Bu durum farklı araçlardan giriş yapıldığında çalışmaya kaldığınız yerden devam etmenize de izin vermektedir. Belgelerinizi kaybetmeden çalışmalara devam etmeniz için lisanslı ürünleri kullanmanız son derece önemli olmaktadır.

Bulut Sistemi ve Depolamayı Keşfedin!

Evden ve işten çalışmaya uygun olan bu yazılım herkes için ideal bir çalışma ortamı oluşturmaktadır. Tek bir tık ile istenilen her belgeye ulaşmayı kolaylaştıran uygulama aynı anda birden fazla kişiye ulaşmayı da kolaylaştırmaktadır. Özellikle bulut sistemi sayesinde belli bir alana kadar saklama deposu sunmaktadır. Bu da belgelerin kaybolmadan bulut sisteminde depolanmasına olanak tanımaktadır. Depolama alanı imkanı da sunan Microsoft 365 ne kadar sorusunu da sordurmaktadır.

Microsoft Office 365 yazılımı, piyasadaki fiyatlardan çok daha uygun fiyata sistemimizde satılmaktadır. Orijinal ve lisanslı olarak satılan bu yazılımın indirilmesi ve kurulumu da son derece kolaydır. Satın alma işleminin ardından, mailinize indirme dosyası gelmektedir. Mailde yazan yönlendirmeleri takip ederek her cihaz için kolay kurulum sağlayabilirsiniz. 1 TB Onedrive hediye eden ve adınıza özel mail adresiyle oluşturulacak Office 365 fiyatı, 39 TL’dir. Dilerseniz rastgele mail adresli Office 365 ürünümüzü 35 TL’ye de satın alabilirsiniz. Profesyonel bir çalışma ortamı ve iş arkadaşlarınız ile kolay bir iletişim için Office 365 en ideal yazılımların başında gelmektedir.

Uygun Fiyat Avantajları İle Satın Alın!

Online çalışma ortamları kişilere sağladığı düzen ile birlikte keyif de vermektedir. Office 365’in kolay kullanımı ve anlaşılabilir arayüzü iş anlamında da kişilere kolaylık sağlar. Ayrıca birden fazla araca bağlanabilme özelliği sayesinde nerede olursanız olun belgelere ulaşmayı kolaylaştırır. Lisanslı ürün olması sayesinde çalışmalarınızın kaybolmasını engeller. Olası bir bilgisayar kapanmasında belgelerinizin son hali kaydedilir ve saklanır. Microsoft’un sitesinde Office 365, 45 Türk Lirası ile 11o Türk Lirası’na kadar satın alınabilir.

Kişisel bir çalışma alanı yaratılan Office 365 sitemizde son derece uygun fiyatlara satılmaktadır. Tüm bu özellikleri sağlayan bir yazılımın fiyatı da merak konusu olmaktadır. Bu da akıllara Microsoft 365 ne kadar sorusunu getirmektedir. Sistemimizde yer alan Microsoft 365 ve geliştirebilir diğer yazılımlar ₺39.99 olarak satışa sunulmuştur. Tamamen orijinal ve lisanslı olan ürünlerimiz hiçbir sorun yaşanmadan 1 yıl tüm güncellemeler ile rahatlıkla kullanılabilir.

Microsoft 365 sayesinde tam anlamıyla çözüm odaklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Elbette ki bu nitelikli üründen üst seviyede bir performans elde etmek isterseniz mutlaka orijinal bir ürün satın almalısınız. Günümüz itibariyle internet üzerinden Microsoft 365 ürününü uygun fiyatlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Burada söz konusu ürünü satın alacağınız platformun mutlaka profesyonel bir platform olmasına da dikkat etmek durumundasınız. Ancak bu sayede üst düzeyde bir ürüne sahip olabilirsini!

Belgelerinizi Kaybetmeden Çalışın!

İyi bir çalışma ortamında güncel kalmak her zaman önemlidir. Yenilikleri takip etmek ve yeniliklerin getirdiği pratiklikten yararlanmak işe ayrılan zamanı da yönetmeyi sağlamaktadır. Profesyonellerin kullandığı Microsoft 365 ne kadar sorusunun cevabı için sitemizi inceleyebilirsiniz, tüm çalışanlar için kolay bir çalışma alanı yaratır. Depolama alanları ve kolay ara yüzü ile birçok imkanı sağlar. Ayrıca aynı birden fazla kişiye ulaşmayı da kolaylaştırır.

Ürün gruplarımız içinde olan diğer lisanslı programlar ile entegreli çalışan 365, iş ortamlarının kurulması ve her alanda paylaşılmasına yardımcı olur. Evden ya da sosyal bir ortamdan kolay belge paylaşımını sağlar. Bu sayede profesyonel bir iş ortamının oluşmasına da destek olan Microsoft 365 ne kadar diye merak ediyorsanız operatörlerimizden ücretsiz destek alabilir ve sitemizi inceleyebilirsiniz. Bütün bu bilgiler ışığında Microsoft 365 ürününe ayrıcalıklı fırsatlarla sahip olmak için mutlaka kapsamlı bir araştırma yapmak durumundasınız!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir