Genel

Kaspersky Total Security Lisansı Nasıl Kullanılır?

Kaspersky Total Security Lisansı Nasıl Kullanılır

Kaspersky Total Security Lisansı Nasıl Kullanılır?

Kaspersky Total Security, büyük bir güvenlik ürünü portföyü ile dünyanın en güvenilir güvenlik çözümleri arasındadır. Virüs programı, bir lisans ile birlikte kullanılmalıdır. Antivirüs programının tüm özelliklerinden faydalanmak için bir lisans kodu gerekmektedir. Kaspersky Total Security lisansı, dijital olarak satın alınan bir üründe bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, Kaspersky’nin kendi web sitesinden de lisans satın almak mümkündür.

Kaspersky Total Security lisansı, süresiz değildir. Genel olarak, kullanıcılar 1-3 ya da 5 yıllık abonelikler satın alabileceklerdir. Alınan aboneliğin süresi boyunca etkinliğini koruyacak şekilde güncellenecektir. Bu lisansın son kullanma tarihini takip etmek oldukça kolaydır.

Kaspersky Total Security Kullanımı

Kaspersky Total Security, yüklenmesi veya yükseltilmesi sonrasında hemen çalışır hale geldiğinden, kullanıcılar ek özelliklerin mevcut ayrı bir video eğitimini izlemeye gerek duymadan hemen uygulamaya başlayabilirler. Arayüzü, kullanıcının herhangi bir tehlike potansiyeline karşı anında harekete geçmesini kolaylaştırmaktadır. Buradan kullanıcılar, Suite’ın sunduğu bazı koruma seçeneklerinden faydalanabilirler.

Kaspersky Total Security’nin en önemli özelliklerinden biri taranan dosyaların bir sınıflandırılmasını sağlayan Kaspersky Safe Browser’dır. Kullanıcıların taramasını kolaylaştırmak için tarama motorunu istedikleri şekilde özelleştirme imkanına sahiptir. Bu sayede dosya şifreleme, arşiv çözücü ve sunulan diğer özellikleri de kullanmak mümkündür.

Kaspersky Total Security Kurulumu

Kaspersky Total Security, Windows, Mac OS X ve Android için mevcuttur. Her işletim sistemi için de kurulum çok basittir. Kurulumdan önce sistemin minimum gereksinimlerinin karşılanması gerekir. Özellikle, Windows için minimum gereksinim net bir işletim sistemi olarak Windows 7 veya üstü, 1 GB işlemci önbelleği ve 2 GB RAM gereklidir.

Kaspersky Total Security’nin kurulumu kullanıcının Kaspersky güvenlik ürününün anahtarını girmesi ile başlayacaktır. Böylelikle özellikleri etkinleştirmek, kullanıcıların arayüz aracılığıyla kolayca seçim yapma ve yönetme olanağına sahip olacaklardır. Kurulumdan sonra Kaspersky Total Security, daha fazla koruma ve çevreleyen araçların çalışmasını sağlamak için kendisini sürekli olarak güncellemeye devam edecektir. Kaspersky Total Security Lisansı Nasıl Kullanılır sorularınız cevaplanmadıysa canlı desteğe ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir