Genel

Kaspersky Standard ile Ağları Güvenceye Almak

Kaspersky Standard ile Ağları Güvenceye Almak

Kaspersky Standard ile Ağları Güvenceye Almak

Kaspersky Standard, kullanıcıların ve ağlarının tehdit kaynaklarıyla etkileşim halinde olabilmesinin önüne geçmek için geliştirilen bir güvenlik duvarı çözümüdür. Aslında Kaspersky Standard, tüm ağların güvenlik ihtiyaçları ile korunması için tasarlanan bir çözümdür. Bu sayede geliştirilen Kaspersky Standard, çeşitli tehdit kaynaklarına karşı gelişmiş tedbirler almamıza olanak sağlamaktadır.

Kaspersky Standard Nedir?

Kaspersky Standard, kullanıcıların ve ağlarının zararlı yazılımlara karşı korur. Bilgisayar korsanları ve hatta veri kaybıyla karşı karşıya kalmamaları için tasarlanan bir güvenlik duvarıdır. Çözüm; ne bir konsol ne de bir cihaz lisansı gerektirir.

Kaspersky Standard’ın Avantajları

Kaspersky Standard; bağımsız bir tehdit algılaması, güvenilir bir işlem şekillendirmeyi ve izlemeyi sağlamaktadır. Bunun yanı sıra büyük ağlarda özellikle değerli çözümler sunmaktadır. Örneğin, çözüm, şirketlerin zararlı yazılımlara ve kötü niyetli saldırılara karşı düzinelerce etkinliğin kontrolünü sunar. Ayrıca, Network Firewall, virüs taramaları, veri kayıplarını önleme özelliği ve izlemeyi sadece belirli yollar üzerinden kısıtlamak için bir engelleme özelliği de sunar. Bu özellikler sayesinde Kaspersky Standard IS Cloud Scanning’in de gerçek zamanlı olarak koruma sağlanmasını sağlamaktadır.

Kaspersky Standard’ın Çözüm Ortamı

Kaspersky Standard, müşterilerinin tehdit kaynaklarıyla etkileşime girmemelerine yardımcı olmaktadır. Böylelikle kendilerini ve ağlarını korumalarına izin verecek etkin bir çözüm sunmak için direkt olarak iki platform arasında optimizeler yapacaktır. Çözüm, tüm işletim sistemi cihazları için Windows öncelikli olarak optimize edilmiştir. Aynı zamanda Linux ortamları için de destek sunulmaktadır.

Kaspersky Standard, kullanıcıların ve ağlarının güvenlik ihtiyaçlarına karşı önlem almak için tasarlanmıştır. Bu yönüyle sağlam ve çok yönlü bir güvenlik duvarı çözümüdür. Çözüm kullanıcıların, veri ve network’lerinin zararlı yazılımlar, bilgisayar korsanları ve veri kaybı gibi tehdit kaynaklarına karşı korunmak için güvenilir bir savunma sağlamaya yardımcı olur. Kaspersky Standard, Windows ve Linux gibi tüm işletim sistemi cihazları için optimize edilmiştir. Standart kapsamlı güvenlik özellikleri ve gerçek zamanlı koruma sağlayan IS Cloud Scanning gibi sunulan çözümün avantajlarıyla, kullanıcıların ve ağlarının tehditlere karşı güvenli hale getirilmesi daha kolay hale gelmektedir. Kaspersky Standard lisansı satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir