Windows

Black Friday Windows 10

Black Friday Windows 10

Black Friday Windows 10

Kara Cuma, kara Cuma… İnsanların sıkça takip ettiği ve her hafta Cuma günü yeni indirimlerle birçok insanın yeni ürüne kavuşmasını sağlayan bu özel gün birçok ürünün indirime girmesine neden oluyor aynı zamanda Windows ürünlerinin de aynı şekilde fiyatının düşmesini sağlıyor. Black Friday Windows 10 hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için konumuzun içeriğini okumaya devam edebilirsiniz.

Sanal dünyanın en önemli günü hatta alışveriş günü kara Cuma’dır. Kara Cuma ile birlikte insanlar birçok ürünü indirim fiyatlarla satın alır. İndirimli fiyatla satın alabileceğiniz bir diğer ürün ise Windows 10 işletim sistemidir. Black Friday indirim günlerinde internet üzerinden orijinal ve güvenilir bir şekilde Windows 10 işletim sistemi satın alabilirsiniz. Tabii bu alışveriş işlemini tamamen güvenilir ve hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız enucuzlisans.com internet sitemizi kullanmanız önerilir.

Windows 10 İşletim Sistemi

Gelişen teknoloji ile işletim sistemleri de modernleşiyor ve kullanıcı ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde halledebilecek seviyeye çıkartılıyor. Windows 10’da günümüz teknolojisine uyarlanmış ve ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde giderebilecek muhteşem işletim sistemlerinden bir tanesi. Daha doğrusu Microsoft tarafından çıkartılmış en güncel ve en iyi işletim sistemi denilebilir. Windows 10 size kullanılabilir bir başlangıç menüsü sunar. Birden fazla işlemi aynı anda yapmanıza olanak sağlar. Bilgisayarınızın veya donanımızın özelliklerine bağlı olarak Windows 10’u çok daha etkili ve üretken bir şekilde kullanabilirsiniz. Windows 10 ile bilgisayarınıza dahil olacak olan Microsoft Store içerisinde birden fazla birbirinden farklı eğlenceli uygulama bulunuyor. Microsoft Store sizin için kişiselleştirilmiş bir uygulamadır.

Windows 10 Teknik Özellikleri

Yukarıda sizlere Windows 10 işletim sistemi hakkında birkaç küçük detay verdik fakat gelin birlikte Windows 10’u daha iyi ve daha detaylı bir şekilde keşfedelim.

  • Windows 10 işletim sistemi ile hayatımıza gelişmiş bir görev yöneticisi dahil oluyor. Bu özellik ile bilgisayarınızın anlık performansı görüntüleyebilir. Uygulamaların donanımınızı ne kadar zorladığını, nerelerde görev yaptığını çok kolay bir şekilde görebilirsiniz.

 

  • En iyi ve en güzel özelliklerden bir tanesi de Windows 10 ile birlikte gelen ekran resmi çekme özelliği. ‘’Bu özellik zaten vardı?!’’. Diyebilirsiniz fakat bu özellik sadece print screen tuşu ile yapılıyordu ama istediğiniz alanı kolay bir şekilde çekebilmeniz için artık Windows 10 size yeni bir tuş kombinasyonu sunuyor. Windows + Shift + S tuşlarına basarak ekran resimleri çekebilirsiniz.

 

  • Bu işletim sisteminin beğenilen bir diğer özelliği ise ‘’Odaklanma yardımı’’. Herhangi bir iş üzerinde çalışıyor olabilirsiniz veya bir oyun oynuyor olabilirsiniz. İnsanların siz oyun oynarken veya çalışma yaparken rahatsız etmesini istemiyorsanız odaklanma özelliğini aktif edebilirsiniz.

 

  • Windows 10 oyuncuları düşünmüş ve onlara özel ek bir özelliği işletim sistemine dahil etmiş. Xbox Game Bar sayesinde oyun oynarken hızlı bir şekilde oyun videosu çekebilirsiniz veya ekran resmi çekebilirsiniz. Aynı şekilde bu özellik yardımıyla çektiğiniz videoları ve resimleri tek bir tuş ile istediğiniz sosyal mecraya aktarabilirsiniz. Xbox Game Bar özelliğini aktif etmek istiyorsanız Windows + G tuşuna aynı anda basmanız gerekiyor.

 

  • Kullanıcılar tarafından en çok istenilen özelliklerden bir tanesi de gece ve gündüz temasıydı. Yani Windows işletim sistemini artık gece veya gündüz temasında istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Mavi ekran özelliğini de aktif ederek gözünüzün daha az yorulmasını sağlayabilirsiniz.

Windows 10 Gelişmiş Özellikleri

Windows 10’un bilinen en iyi ve en gelişmiş özellikleri bu şekilde. Sizde şimdi yeni bir orijinal Windows 10 işletim sistemi alarak bu özelliklere sahip olabilirsiniz. Biz burada her ne kadar anlatırsak anlatalım Windows 10’un sayısız daha birçok özelliği ve gelişmiş sistemi bulunuyor. İşletim sistemini daha yakından inceleyebilmek için, hızlı bir işletim sistemi için sizlere önerebileceğimiz tek işletim sistemi Windows 10 olacaktır. Çünkü hem özgürsünüz hem de dilediğiniz an bilgisayarınızı istediğiniz şekilde konfigüre edebilirsiniz. Yeni bir lisans, 7/24 destek ve otomatik teslimat için tercih etmeniz gereken internet sitesi enucuzlisans.com’dur. Doğru ve güvenilir bir alışveriş için sizi her zaman sitemizde bekliyor olacağız. İstediğiniz an bize ulaşabilir, istediğiniz an bizden destek talep edebilirsiniz. Size en güzel hizmeti verebilmek için destek sistemimiz 7/24 aktif durumda.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir