Windows

Bilgisayarda Nasıl Emoji Kullanılır Windows 10

Bilgisayarda Nasıl Emoji Kullanılır Windows 10

Bilgisayarda Nasıl Emoji Kullanılır Windows 10

Bilgisayarda Nasıl Emoji Kullanılır Windows 10 sorusunun cevabını verdiğimiz bu yazıyı okuduğunuzda bilgisayarınızda emoji yapmayı öğrenmiş olacaksınız. Üretken ve etkili bir iletişimi tercih ediyorsanız ve emojisiz yapamam diyorsanız bu bilgiler tam size göre. Yalnızca eğlenmek için veya daha fazlasını elde edebilmek için birkaç kısa yolu izlemeniz yeterlidir. Öyleyse, gülümseyin ve dünya da sizinle gülsün!

Emojilerin yaygınlaşmasıyla birlikte insanlar yalnızca telefonda değil Windows 10’da da emojileri kullanmaya başladılar. Bunun için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir;

  • Herhangi bir metin yazarken Windows tuşu ve . (nokta)’ya aynı anda basın.
  • Karşınıza emoji klavyesi
  • Fareyle bir emoji seçin ya da yazarak istediğiniz emojiyi bulun.

Bilgisayarda emoji kullanmak ve emoji ile mesajlaşmak işte bu kadar basittir. Siz de yukarıdaki adımları izleyerek kolayca emoji klavyesine ulaşabilirsiniz.

Bilgisayarda Nasıl Emoji Kullanılır Windows 10 Etkinleştirme

Bilgisayarınızda emoji klavyesini ve birçok özelliği aktif bir şekilde kullanmanız hem de güvende kalmanız için Windows 10 işletim sisteminizi mutlaka etkinleştirmeniz tavsiye edilir. Günümüzde birçok lisans türü vardır. Kimi lisans türü çok pahalı olduğundan insanlar sahte bir şekilde yazılımı kullanmayı tercih ederler. Ne yazık ki bu daha büyük sonuçlara sebebiyet vermektedir. Lisanssız yazılım kullanımının yasaya bağlı cezaların bulunmasının yanı sıra sahte yazılım kullananlar güvenlik güncelleştirmelerini ve hata düzeltmelerine bağlı güncellemeleri almadığı için bilgisayarda güvenlik açıklıkları ortaya çıkabilir. Bundan dolayı kötü amaçlı kişiler bilgisayara sızarak verileri ele geçirebilir. Bu da güvenlik zafiyetine sebebiyet verir.

Windows 10 Pro etkinleştirme, Windows 10 Home etkinleştirme, Windows 10 Enterprise etkinleştirme ve Windows 10 Education etkinleştirme işlemleri oldukça basittir. Tüm işletim sistemlerinde aktivasyon yani etkinleştirme esnasında aynı işlemler sağlanmaktadır.

Sitemiz üzerinde işletim sisteminize uygun lisansı seçebilir ve en uygun fiyatlarla orijinal Windows lisansına sahip olabilirsiniz. Üstelik kargo beklemeden anında e-posta yoluyla lisansınıza ulaşmış olursunuz. Yıllardır müşteri memnuniyeti odaklı çalışan sitemizde teknik bir problem yaşadığınızda da anında site üzerinde yer alan canlı destek hattı veya WhatsApp destek hattımıza ulaşabilirsiniz. Böylelikle olası sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir