Windows

0xc004c008 Windows 10

0xc004c008 Windows 10

0xc004c008 Windows 10

0xc004c008 Windows 10 hata kodu, ürün anahtarı zaten kullanıldığında ya da farklı bir bilgisayar ile yükleme kimliğiniz çakıştığında ortaya çıkan bir sorundur. Yeni alınan bir sistemde ya da yeni alınan bir lisans kodunda bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Bu hata, Windows tarafından sağlanan etkinleştirme sunucusundan gelen veriler sayesinde birden çok bilgisayarda aynı anahtarın kullanıldığını fark etmesinden kaynaklanır. Windows 10 lisans kodları her bilgisayara özel olduğundan bu hatanın çözümü yeni ve sıfır bir lisans kodu satın almaktır.

0xc004c008 Windows 10’da ortaya çıkan bir etkinleştirme hatasıdır. Bu etkinleştirme hatası kimi zaman sistemi birkaç defa yeniden başlatıp lisans kodunu ilgili sayfaya girerek çözülebilir. Microsoft tarafından yayınlanan makalede, kimi zaman internet bağlantı problemleri veya sunucuya erişimde yaşanan problemlerde bu hata kodunun ortaya çıktığı aktarılmıştır. İlgili makaleye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

0xc004c008 Windows 10 Hatası Çözümü

Eğer ürünü enucuzlisans.com haricinde bir satıcıdan satın aldıysanız bu problemi çözmek için satın aldığınız platform ile iletişime geçmeniz gereklidir. Ürünü sitemizden satın aldıysanız canlı destek vasıtasıyla sipariş numaranızı belirterek çözüme ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda enucuzlisans.com üzerinden alınan lisans kodlarında böyle bir hata alınması durumunda aşağıdaki videoda yer alan adımlar takip edebilirsiniz. Böylelikle bir sorun yaşamadan ürününüzü etkinleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan videodaki adımlara rağmen herhangi bir problemle karşılaşırsanız iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir